Praca dla mam i nie tylko -sprzedaż kosmetyków

Ogólnie o marketingu wielopoziomowym.
mariposa23

Praca dla mam i nie tylko -sprzedaż kosmetyków

Post autor: mariposa23 » 25 lip 2014 10:54

Jestem mamą pięcioletniego chłopca, niedawno skończyłam studia ale nie mogę znaleźć pracy w moim zawodzie. Kilka tygodni temu wybrałam się do kosmetyczki na czyszczenie twarzy, użyła do tego zabiegu niesamowitego żelu, który pięknie wygładził i napiął moją cerę i tak zaczęła się moja współpraca z firmą Wellu i kometykami LARENS. Kosmetyki Larens są absolutnym hitem :zawierają kompleks biopeptydów rybich, kolagen, srebro koloidalne. Mam cerę skłonną do zmian trądzikowych, po tygodniu stosowania silver gelu Larens,nie ma śladu po niedoskonałościach! Larens ma też kosmetyki odpowiednie do cery dojrzałej- dają niesamowite efekty. Zapraszam was do współpracy -biznespartnerzy mogą zamawiać kosmetyki do 50% taniej , prowadzić swój sklep internetowy -opłata roczna wynosi 39zł, firma obsługuje cały sklep. JoannaSuska.wellu.eu
Piszcie, chętnie odpowiem na każde pytanie:)

mariposa23

Re: Praca dla mam i nie tylko -sprzedaż kosmetyków

Post autor: mariposa23 » 28 lip 2014 22:36

Firma Wellu jest oparta na systemie piramidy, ale nie tak do końca. Kazdy może założyć sobie swój sklep internetowy za jedyne 39 zł rocznie i zarabiać na sprzedaży kosmetyków! Polecam obejrzeć WEBINAR jutro (wtorek) o godzinie 21 - prowadzi Mana Manowska. Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać zdrowie , urodę i pieniądze oraz poznać świetnych ludzi!

Dowiecie się wszystkiego o firmie i produktach. Polecam :)

P.s. Byłam dzisiaj na spotkaniu organizowanym dla biznespartnerów , a także osób które zastanawiają się nad współpracą z firmą i miałam to szczęście że wylosowałam peptydowe serum do ciała !!! całkiem za darmo:)

kurczak23

Post autor: kurczak23 » 02 paź 2017 13:18

Na jakie zarobki można liczyć sprzedając kosmetyki? Gdzie szukać klientów na kupno tych produktów?

Figa

Post autor: Figa » 26 paź 2017 11:52

Przy cenach tych kosmetyków wątpie że popyt będzie duży...
Może warto pomyśleć na innymi formami zarobku?
Poczytajcie ten wpis pracawsieci.net/praca-w-domu-11-sprawdzonych-sposobow-dla-kazdego, który zawiera podpowiedzi,bo oczywiście nie jest to recepta w jaki sposób można zarobić parę złotych pracując w domu!
Czekam na Wasze komentarze ;)

RenuJi

Post autor: RenuJi » 02 lis 2017 16:27

Tak sobie myślę, że jeżeli chcemy sobie dorobić, taka praca może fajną opcją. Bądź co bądź sama bardzo chętnie podjęłabym się opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Warunki zatrudnienia są naprawdę ciekawe, a jednocześnie w razie jakichkolwiek problemów, zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony agencji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing sieciowy, wielopoziomowy ogólnie”