Im gorzej tym lepiej w MLM

Ogólnie o marketingu wielopoziomowym.
Bamberka

Im gorzej tym lepiej w MLM

Post autor: Bamberka » 18 lut 2017 08:27

Zaobserwowałam pewną prawidłowość im gorzej w gospodarce im większe bezrobocie tym MLM (marketing wielopoziomowy) ma się lepiej. Jak ludzie nie mogą znaleźć pracy to próbują się chwytać innych zajęć. Macie też podobne odczucia, czy może moja analiza jest zbyt pobieżna i nie mam racji?

opiekunka

Re: Im gorzej tym lepiej w MLM

Post autor: opiekunka » 24 mar 2017 18:34

Coś w tym jest, może warto z tym biznesem startować na Ukrainie.
Biznes forum

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 12 wrz 2017 21:48

Według mnie to normalne, że w przypadku rosnącego bezrobocia ludzie szukają każdej okazji, żeby dorobić sobie gdzieś na życie. Ponieważ z kolei świat jest coraz bardziej zaawansowany elektronicznie to więcej osób lepiej porusza się w sieci i potrafi znaleźć tam okazję. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszy się marketing wielopoziomowy czy programy partnerskie. Główną ich zaletą jest to, że gdy dobrze się w tym zorientujemy, można naprawdę sporo zarobić, nie wychodząc kompletnie z domu. Wystarczy tylko poświęcić na to trochę czasu i cierpliwości, oraz dobrze poruszać się w sieci.

Szefunio

Post autor: Szefunio » 24 wrz 2017 13:31

Dla mnie ten biznes nie jest do końca zrozumiały. Póki co czytam jakieś podręczniki, może kiedyś uda się to ogarnąć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing sieciowy, wielopoziomowy ogólnie”