Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Nie znasz odpowiedzi dotyczącej komputera, zadaj pytanie specjaliście, który się na tym zna.
elabarbara

Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Post autor: elabarbara » 26 gru 2017 12:03

Jestem informatykiem i pracuję w Urzędzie na cały etat po osiem godzin dziennie,prócz tego po pracy w domu dodatkowo około trzech godzin dziennie spędzam przed komputerem . Dla mnie duże znacznie podczas wykonywania pracy ma odpowiednie nawodnienie organizmu, ponieważ zapewnienie mu wystarczającej ilości płynów zapewnia nam odpowiednie funkcjonowania. Nie można bowiem dopuścić do odwodnienia organizmu ,które jest bardzo niekorzystne. Znalazłem interesujący artykuł psychomanipulacja.pl/jak-dbac-o-odpowiednie-nawodnienie-organizmu-w-pracy,który zawiera wskazówki dotyczące odpowiedniego nawodnienia organizmu.

Bamberka

Re: Jak dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu w pracy

Post autor: Bamberka » 06 mar 2018 13:43

Nie można zapominać o piciu wody. Praca, pracą, jednak organizm potrzebuje wody aby w miarę egzystować. Nie zapominajmy, że w większości składamy się z wody, a jej brak szybko odbije się na naszej kondycji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputerowcy, informatycy”