Klub Twórczych Kobiet//Mam

Kluby biznesmamy dla osób w Twojej okolicy.
Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Re: Klub Twórczych Kobiet//Mam

Post autor: margotvb » 06 lut 2009 10:01

:D
Trzeba mieć plany i marzenia!

Awatar użytkownika
Flora
Kontakt:

Post autor: Flora » 06 lut 2009 13:39

Capricorn pisze:przypominam, ze nasza forumowiczka ulcik organizuje u siebie warsztaty:

viewtopic.php?f=119&t=186&p=1673#p1673
Już troszkę pogadałyśmy sobie na te tematy z Ulcik. Może coś z tego wyjdzie... i będziemy obie Was i Wasze znajome zapraszać do przyjemnego spędzania czasu... hmm..

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 06 lut 2009 13:53

Flora pisze:
Capricorn pisze:przypominam, ze nasza forumowiczka ulcik organizuje u siebie warsztaty:

viewtopic.php?f=119&t=186&p=1673#p1673
Ale to troszkę daleko dla nas, Capricornie;)

kofi

Post autor: kofi » 07 mar 2009 08:29

Wiecie, wczoraj przeczytałam en temat i dzisiaj od rana o nim myślę. Niedawno zrobiłam w swojej pracy (szkole) taki warsztat tworzenia biżuterii. Miałam trochę kasy z gazetki, która kiedyś wychodziła w szkole, kupiłam koraliki, przyszło parę chętnych dziewczyn i zrobiły kolczyki, które zostały rozlosowane na takiej szkolnej imprezie WOŚP.
Sklep plastyczny zrobił warsztat decoupageu, kilkugodzinny, kosztował koło stówy (nie poszłam).
A pamiętacie takie ośrodki Praktyczna Pani? Tam były kursy kroju i szycia, na które zawsze chciałam chodzić, ale były dla dorosłych, a ja w podstawówce o tym myślałam.
A gdyby tak taki ośrodek stworzyć? Sama ostatnio marzę o kursie dziania na maszynie, są pewnie kobiety, które chciałyby nauczyć się szyć, a przy okazji spotkać, porozmawiać, wziąć do ręki jakieś fajne materiały. Wiem po sobie - jaką przyjemność sprawia mi oglądanie włóczki, materiałów, albo minerałów, zastanawianie się co można z tego zrobić, przymierzanie.
Takie może idee fixe, no ale od rana się dzielę. ;)

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 07 mar 2009 09:14

kofi pisze: A gdyby tak taki ośrodek stworzyć? Sama ostatnio marzę o kursie dziania na maszynie, są pewnie kobiety, które chciałyby nauczyć się szyć, a przy okazji spotkać, porozmawiać, wziąć do ręki jakieś fajne materiały. Wiem po sobie - jaką przyjemność sprawia mi oglądanie włóczki, materiałów, albo minerałów, zastanawianie się co można z tego zrobić, przymierzanie.
Takie może idee fixe, no ale od rana się dzielę. ;)
Wiesz, Kofi, zależy czy to będzie zarobkowo czy tylko dla idei... Jak zarobkowo, to nie wierzę, że będą chętni, tym bardziej w małym mieście, a jak dla idei - to kto zapłaci za materiały? Ja dla idei nie mogłabym, nie miałabym czasu... i kasy... a dzieci bym musiała podrzucić mamie, która i tak jest z nimi, gdy muszę załatwić normalne rzeczy... Trochę pesymistycznie odpowiedziałam...

kofi

Post autor: kofi » 07 mar 2009 10:58

Ja tylko sobie myślę, bo jeśli chodzi o działania to jestem kiepska. W dużym mieście - 150 tys. ale Polska B. Moja była uczennica robi pokazy makijażu w bibliotece (skandynawistka notabene, a robi to za free). Moja ciotka (za kasę sporą) szkoli z agroturystyki. Kobiety chodzą na aerobik, rollen i do wisażystek oraz do klubu mam w bibliotece. Myślałam o takim ośrodku, w którym można by takie coś połączyć. Tylko, że chwilowo to jak mówię idee fixe. Obawiam się, że moje chwilowo = forever. :?

Capricorn

Post autor: Capricorn » 07 mar 2009 11:54

tak na szybko wyliczyłam, że tylko z tego forum spotkałam osobiście TRZY twórcze matki-polki. Ja jestem czwarta, haha. Skrzyknięcie nas wszystkich razem też byłoby fajne, przecież chodzi nie tylko o to, zeby w kółko kasę tylko trzepać. Dzieci tez pewnie nie trzeba by było wcale komukolwiek podrzucać, mogły by się pointegrować.

Awatar użytkownika
lila-art
Kontakt:

Post autor: lila-art » 21 cze 2009 19:56

dziewczyny zróbmy objazdowe warsztaty po całej polsce-każda w swoim mieście zorganizuje coś ze swojej dziedziny-malowanie,robienie biżuteri, szycie, haftowanie-super sprawa!!wiem ze to mało realne ale pomarzyć można;-)

ja jakiś czas temu zachorowałam na scrapbooking. niestety ze względu na wieczne niedobory czasu nie moge sie w to bawić tyle ile bym chciała(a ostatnio musiałam zrezygnowac zupełnie;-(( ) do tej pory udało mi się zrobić pół albumiku dla mojej córy-moze do osiemnastki skończe.....;-)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 22 cze 2009 11:26

[quote="lila-art"]dziewczyny zróbmy objazdowe warsztaty po całej polsce-każda w swoim mieście zorganizuje coś ze swojej dziedziny-malowanie,robienie biżuteri, szycie, haftowanie-super sprawa!!wiem ze to mało realne ale pomarzyć można;-)

uważam, że pomysł jest świetny - dlaczego by nie?!
mamy wakacje, trochę luźniej się zrobiło w życiu
a nas jest tu troszkę, ja chętnie zobaczyłabym jak się robi biżu, scrapbooking, szyje nawet
ze swojej strony mogę pokazać jak robię moje decu i decupodobne wynalazki :)
Ania

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Post autor: margotvb » 22 cze 2009 14:02

A mi się zdaje, że to nie wyjdzie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby Biznesmamy”