Spotkania mam w Krakowie

Kluby biznesmamy dla osób w Twojej okolicy.
MamaTymka
Kontakt:

Spotkania mam w Krakowie

Post autor: MamaTymka » 17 mar 2010 10:22

Witam biznes mamy z Krakowa :) Miesiąc temu, po wielomiesięcznej opiece nad dzieckiem i przebywaniu głównie w domu, poczułam się mocno wyczerpana i sfrustrowana. Postanowiłam zrobić coś dla siebie i zapewnić przynajmniej kilka chwil w tygodniu na odetchnięcie, relaksowanie się i nabranie sił. Pod wpływem impulsu zalogowałam się na forum gazety i zwołałam spotkanie mam w Krakowie. I tak oto spotykamy sę już od miesiąca, w tym samym miejscu o tej samej porze. Kolejne spotkanie we wtorek 23 marca, na które serdecznie zapraszamy :)

23 marca 2010 (wtorek)
godz. 19:00
miejsce "Dynia cafe bar" ul. Krupnicza 20, Kraków
www.dynia.krakow.pl/

Co tydzień zapraszamy wszystkie chętne
mamy, na relaks i miłą rozmowę w towarzystwie innych mam.

Znak rozpoznawczy dla nowych mam: MamaTymka czyli ja
będę w czerwonym szalu w sali w głębi.

Awatar użytkownika
Flora
Kontakt:

Re: Spotkania mam w Krakowie

Post autor: Flora » 22 mar 2010 15:39

ooo... ale ja zakręcona jestem... pomyslałam sobie, że szkoda że ten 23 już był...
może uda mi się wpaść...

MamaTymka
Kontakt:

Post autor: MamaTymka » 25 mar 2010 18:43

Kolejne spotkanie 30 marca w tym samym miejscu i o tej samej porze, zapraszamy :) to już nasze 6 spotkanie będzie :) Skład jest dynamiczny :)

Torasia

Post autor: Torasia » 26 mar 2010 21:25

Jak długo trwa taki spotkanie ?
Pytam dlatego, że nie dam rady być punktualnie, tylko tak po 20 tej najwcześniej :)

MamaTymka
Kontakt:

Post autor: MamaTymka » 28 mar 2010 21:35

Spotykamy się o 19:00 i jesteśmy tam tak długo, aż przychodzi pani kelnerka i mówi: to ja może przyniosę rachunek bo wkrótce zamykamy :lol: i ma to miejsce za kwadrans dziesiąta. Dobrze, że nie maja otwarte dłużej bo nie zauważamy upływu czasu i nie mozemy się nagadać, gdyby nie zamykali to pewnie siedzialybyśmy do rana ;)

Torasia

Post autor: Torasia » 07 kwie 2010 16:07

:P no to mysle ze mi sie uda dotrzec:)

MamaTymka
Kontakt:

Post autor: MamaTymka » 11 maja 2010 15:10

Jakby jakaś biznes-mama jednak chciała na spotkanie kiedyś dotrzeć to przypominam, że mamy spotykają się w każdy wtorek :)

każdy wtorek
godz. 19:00
miejsce "Dynia cafe bar" ul. Krupnicza 20, Kraków
dynia.krakow.pl

Co tydzień zapraszamy wszystkie chętne
mamy, na relaks i miłą rozmowę w towarzystwie innych mam.

Jakiś czas temu, znakiem rozpoznawczym był mój czerwony szalik, ale za ciepło się już zrobiło ;) zatem teraz jakby ktoś miał ochotę dołączyć a nie mógł nas rozpoznać to proszę pytać obsługi o stolik z rezerwacją na hasło "mamy" :)

imageline

Diagnostyka dla Twojej ciąży w Krakowie

Post autor: imageline » 14 lis 2012 15:18

Być mamą to naturalne pragnienie większości z nas. Dla jednych ważne jest odpowiednie i staranne przygotowanie, drugie po prostu cieszą się nowym życiem, które noszą pod sercem. Nie powinnyśmy zapominać o koniecznych badaniach, które są ważne zarówno dla nas, jak i naszego maleństwa.
Z myślą o nas zaczęły być organizowane spotkania ogólnopolskiej akcji społeczno-medialnej „Diagnostyka dla Twojej ciąży”.

W tym roku zawita do Krakowa, 22 listopada do hotelu „Galaxy” (ul. Gęsia 22a), początek o godz. 17. 30.

W programie rozmowy ze specjalistami:
- mgr Danutą Kozłowską - kierownikiem Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie,
- prof. dr hab. Marcinem Majką - przewodniczącym Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA,
- dr Martą Orczyk - specjalistą Neonatologiem, pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”,
- lek. med. Piotrem Michalskim - lekarzem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”,
- lek. med. Pawłem Orłowskim - reprezentantem Szkoły Rodzenia przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”.
Wszyscy eksperci będą także odpowiadać na pytania uczestniczek.
W programie dodatkowe atrakcje z pokaz chustonoszenia, porady instruktora fitness, losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestniczek.
Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie www.bezpiecznaciaza.pl.

Wstęp otwarty i bezpłatny!!!

A tak było w Bielsku Białej :))

Mała aktualizacja.

Podczas spotkania wystąpi jeszcze jedna specjalistka:

dr Martą Orczyk- specjalista Neonatolog, pracuje na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”.

Ekspert także chętnie odpowie na Wasze pytania

Przybywajcie!

Ciekawi Eksperci, porady, a także moc nagród do wylosowania oraz gwarantowane upominki kosmetyczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby Biznesmamy”