Klub Biznes Mam

Kluby biznesmamy dla osób w Twojej okolicy.
nemhain
Kontakt:

Klub Biznes Mam

Post autor: nemhain » 18 sty 2011 09:53

Dziewczyny,

Dzięki Wam i przez Klub Mam, w którym działam chciałabym założyć realny Klub Biznes Mam :) Przez ta nasza fundację będę się starała o dotacje ale zobaczymy co gmina na to, teoretycznie jest kasa na powrót matek na rynek pracy ale trzeba miec sporo znajomości i szczęścia zeby coś dostać niestety ale będę walczyć!!

O pomyśle - będą to spotkania mam tych, które są w domu z dziećmi i chcą coś zrobić ale brakuje im odwagi, wiary w siebie, beda przychodzić do nas też specjaliści trenerzy, psychologowie itd chciałabym też zeby raz na jakiś czas było spotkania z takimi jak my Biznes Mamami, które już coś robią i chciałyby podzielić sie swoim doświadczeniem.

Co Wy na to?
Czy któraś z Was byłaby chętna na spotkanie? :D

Awatar użytkownika
Olenia

Re: Klub Biznes Mam

Post autor: Olenia » 18 sty 2011 10:33

Aniu, ale te spotkanie będą w Warszawie?
Czy przewidujesz może coś w rodzaju filii fundacji w innych miastach?

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 18 sty 2011 10:47

W tej chwili w Warszawie, wydaje mi się że jest zapotrzebowanie na takie spotkania i może uda się zorganizować też w innych miastach.

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 18 sty 2011 13:11

Aniu, świetny pomysł, myślę, że jest zapotrzebowanie.
Sama chętnie wzięłabym udział w takich spotkaniach z trenerami, specjalistami a jeśli będę mogła się przydać to też chętnie w ramach oczywiście okrojonego czasu jakim dysponuję.
Muszę powiedzieć, że Cię podziwiam i zastanawiam jak na to wszystko znajdujesz czas, bo ja jestem wiecznie na niedoczasie, pomysłów wiele a realizuję może z 5-10% :(
Ania

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 18 sty 2011 13:38

r0sie pisze:Aniu, świetny pomysł, myślę, że jest zapotrzebowanie.
Sama chętnie wzięłabym udział w takich spotkaniach z trenerami, specjalistami a jeśli będę mogła się przydać to też chętnie w ramach oczywiście okrojonego czasu jakim dysponuję.
Muszę powiedzieć, że Cię podziwiam i zastanawiam jak na to wszystko znajdujesz czas, bo ja jestem wiecznie na niedoczasie, pomysłów wiele a realizuję może z 5-10% :(

Mam tak samo-mimo ze czasem wydaje mi sie że moja doba ma 48h to i tak czasu brak.

jesli bedzie myśl żeby założyć filię na śląsku to ja się pisze. tak jak wam pisałam wczesniej planujemy z dziewczynami z twojego stylu załozyć stowarzyszenie-własnie chciałybyśmy organizować takie warsztaty na jakich byłyśmy, gdyby do tego dołożyć jakieś fajne zajęcia dla dzieci to byłoby ekstra!!

spotykamy się w ostatni weekend stycznia zeby obgadac wszystko-moze połaczymy siły??

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 18 sty 2011 15:58

Ja też mam niedoczas wieczny :lol: ale staram się coś robić poza sklepem bo chyba bym zwariowała, rok temu poznałam dziewczyny, które założyły na naszej dzielnicy Klub Mam, zaprzyjaźniłyśmy się i powstała fundacja a teraz staramy sie coś robić, mamy mase pomysłów i mam nadzieje, że jakiś % uda się zrealizować :D
W marcu będzie pierwsze spotkanie, planuje na początek 2 razy w miesiącu, gmina dała nam lokal z wykładziną, zabawkami więc mamy będą mogły przychodzić z dziećmi, teraz myślę nad specjalistami ale jak są chętni trenerzy do Klubu Mam to myślę, ze tutaj też znajdą się tacy, którzy poprowadzą fajne zajęcia czy warsztaty :)

Lila, a właśnie jak prace nad Stowarzyszeniem?

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 18 sty 2011 17:42

nemhain pisze:Ja też mam niedoczas wieczny :lol: ale staram się coś robić poza sklepem bo chyba bym zwariowała, rok temu poznałam dziewczyny, które założyły na naszej dzielnicy Klub Mam, zaprzyjaźniłyśmy się i powstała fundacja a teraz staramy sie coś robić, mamy mase pomysłów i mam nadzieje, że jakiś % uda się zrealizować :D
W marcu będzie pierwsze spotkanie, planuje na początek 2 razy w miesiącu, gmina dała nam lokal z wykładziną, zabawkami więc mamy będą mogły przychodzić z dziećmi, teraz myślę nad specjalistami ale jak są chętni trenerzy do Klubu Mam to myślę, ze tutaj też znajdą się tacy, którzy poprowadzą fajne zajęcia czy warsztaty :)

Lila, a właśnie jak prace nad Stowarzyszeniem?

No właśnie spotylkamy się w tej sprawie w ostatni weekend stycznia. spiszemy główne załozenia-rozdzielimy robotę i mam nadzieję,ze ruszymy pełną parą!

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 18 sty 2011 19:51

My pół roku(co prawda wtedy też wypadły wakacje i prace na 2 miesiące staneły) straciłyśmy zanim zrobiłyśmy statut, konsultowałyśmy to w BORIS, poprawiali nam itd niestety napisanie statutu nie jest takie proste jak sie nam wydawało, na dodatek KRS może odrzucić więc wszystko musi być sprawdzone kilka razy; macie już 15 osób do Stowarzyszenia?

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 18 sty 2011 20:18

na razie jest nas 10-myślałam ze boiznesmamy do nas dołączą ale odzewu brak ... ;/

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 18 sty 2011 20:34

Lila-Art08 pisze:na razie jest nas 10-myślałam ze boiznesmamy do nas dołączą ale odzewu brak ... ;/
ja 11, już w Twoim wątku pisałam ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kluby Biznesmamy”