Studia za granicą

Rozwijajmy się.
vikav

Studia za granicą

Post autor: vikav » 07 cze 2016 10:37

Witam
Czy znacie osoby, które ukończyły studia za granicą tego typu?
Ciekawa jestem, jak po ich ukończeniu rozwija się ich kariera i czy większość pozostaje za granicą.

renata34

Re: Studia za granicą

Post autor: renata34 » 18 lip 2016 10:42

Witam.
Nie znam osoby, która by skończyła takie studia. W kraju też jest dużo ciekawych kierunków studiów. Jeżeli szukasz dobrej szkoły prywatnej warto wziąć pod uwagę Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania, to jedna z lepszych uczelni niepublicznych ma duży wybór kierunków. Na stronie możesz zapoznać się z całą ofertą uczelni.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 19 lip 2016 14:54

Polecam też ten kierunek - Studia z komunikacji w mediach.

goska96

Post autor: goska96 » 30 sie 2016 12:52

Ja też niestety nie znam osoby, która mogłaby pochwalić dyplomem tej uczelni, ale na pewno chcesz studiować za granicą? W Polsce jest przecież tylko dobrych szkół. Ja na przykład studiowałam zarządzanie na zpsb i mogę Ci śmiało polecić tę uczelnię. Nie dość, że panuje tam bardzo przyjazna atmosfera to jeszcze wykładowcy są na prawdę na medal, bo zdecydowana większość z nich to praktycy, którzy na co dzień zajmują się wykładaną przez siebie dziedziną. Do tego jest wiele promocji na czesne dla studentów, a do tego mają całkiem bogatą ofertę specjalności, więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Tytus

Post autor: Tytus » 14 cze 2017 16:00

Mają może ten plus, że pozwalają poznać inną kulturę. Polskie uczelnie wydaje mi się, że lepiej kształcą niż zagraniczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”