Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Rozwijajmy się.
Karolcia89

Re: Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Post autor: Karolcia89 » 02 wrz 2015 15:17

Dziewczyny a ja postanowiłam zamknac ostatecznie temat swojej przeszłości i udac się na terapie dda. Uprzedze pytania, tak, funkcjonuje normalnie, niemniej nasza córka dorasta a ja powoli dostrzegam u siebie problematyczne mechanizmy, dlatego postanowiłam udać się na terapie, zanim mała zauważy moje kłopoty. Nie widze w tym nic wstydliwego, wszyscy chodzą do dentysty czy ginekologa, dbają o swój wygląd czy zdrowie fizyczne, pora zdjać tabu z dbania o zdrowie psychiczne, nie ma w tym nic złego. Trzymajcie za mnie kciuki :)

bella91

Post autor: bella91 » 18 wrz 2015 19:25

Zgadzam sie z tym stwierdzeniem w 100%. Ja jak jestem wypoczęta to mam tysiące pomysłów na minutę i chęci do pracy ;) Najlepszym sposobem na relaks jest odpoczynek w jakimś fajnym, spokojnym miejscu np tu jachranka.pl. Wystarczy wyłączyć telefon, zostawić laptopa w domu i zabrać ze sobą ulubioną książkę. MI nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 28 wrz 2015 13:20

KasiaMama pisze:O jaki boski temat - jak nic idealny do podesłania szefowi z prośba o urlop :)
Urlop to idealny moment na relaks, ale nie każdy wolny dzień temu sprzyja. Dlatego warto zaplanować sobie urlop tak, żeby rzeczywiście wypocząć - trochę ruchu, ulubionych zajęć, spotkań z ludźmi, którzy ładują nasze akumulatory, a to wszystko najlepiej z daleka od miejsca zamieszkania ;)

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 29 wrz 2015 14:40

Z dala od miejsca zamieszkania! Święte słowa, mój urlop w domu zwykle wyglada tak samo: zaległe porządki i jakis dobry obiad w moim wykonaniu.
:king:

tibvopo

Post autor: tibvopo » 07 paź 2015 22:44

Ja też staram się znaleźć choć kilka godzin w tygodniu na relaks - długą kąpiel, książkę, kino albo teatr.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 28 paź 2015 11:45

Dokładnie zgadzam się z tytułem :) A od czasu do czasu powinnyśmy sobie fundować dłuższy relaks, prawdziwe wakacje by naładować akumulatory :) Oczywiście najlepiej w SPA, cichej i spokojnej okolicy, słyszałam że fajnie jest np. w Głęboczek Vine Resort & SPA , potwierdzacie?

anna_ka

Post autor: anna_ka » 05 lis 2015 21:30

SPA to bardzo fajny pomysł na relaks. Ja jednak nie mam czasu na wypady do SPA ale za to często korzystam z masażu, najlepiej relaksacyjnego własnie. Mam swój ulubiony salon, do którego chętnie wracam. Po takim relaksie mam zawsze większą chęć do pracy.

Izka

Post autor: Izka » 23 lis 2015 22:48

Ale to prawda, wyspana i zrelaksowana kobieta to kobieta pełna pomysłów. Wiem po sobie jak ważny jest dla mnie sen, mój wygląd i odpoczynek. Mam wtedy więcej chęci do pracy i promienny uśmiech. Nawet takie drobnostki jak zadbanie o swoje paznokcie w domowym zaciszu czy zrobienie makijażu dodają mi pewności siebie. Muszę kupić sobie elektroniczny pilnik do paznokci scholl. Przeczytałam na blogu recenzję tego produktu i wygląda na to, że powinien się sprawdzić skracając czas robienia manicure. Robienie tego ręcznie twa bardzo długo.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 25 lis 2015 15:13

Życie czasami jest dla nas bardzo brutalne!
Czasami jest nam bardzo potrzebna pomoc, by wrócić do równowagi psychicznej i szczęścia! Zwłaszcza po stracie bliskiej osoby!

bella91

Post autor: bella91 » 16 gru 2015 14:50

Mi by się taki prawdziwy relaks przydał, z dala od domu, obowiązków i tych wszystkich problemów. Ostatnio wysiadam psychicznie i marzę i wyjeździe do Krakowa. Znalazłam już nawet świetnie wyposażone apartamenty w centrum. Teraz pozostało wyskrobać kilka dni wolnego i namówić męża na wspólny wyjazd. W tym roku już raczej nie dam rady ale w styczniu tak bardzo chciałabym się wyrwać chociaż na trzy dni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”