Nowy kierunek - rozpoczęcie studiów

Rozwijajmy się.
Bineska

Nowy kierunek - rozpoczęcie studiów

Post autor: Bineska » 25 kwie 2014 10:13

Witam serdecznie, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć studia, a dokładnie zarządzanie i marketing w przedsiębiorstwie realizowany na kierunku zarządzanie na Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Słyszałam bardzo wiele dobrego na temat ich sposobu kształcenia studentów, a o kierunku, że jest bardzo przyszłościowy, szczególnie dla osób takich jak ja, które chcą prowadzić bądź prowadzą własną firmę. Oczywiście przejrzałam całą stronę uczelni - http://www.uth.edu.pl/, ale potrzebuję jeszcze waszej porady. Podałam link, ponieważ może będzie ktoś w stanie przeanalizować mi ten kierunek i powiedzieć, czy to dobry pomysł.

Czy ktoś studiował ten kierunek, albo przynajmniej zna tą uczelnię?

Pozdrawiam

Sunsin

Re: Nowy kierunek - rozpoczęcie studiów

Post autor: Sunsin » 15 cze 2014 11:24

Zarządzanie i marketing to przeżytek. Mało kto dostaje robotę w tym zawodzie, bo jest tego za dużo. Lepiej poszukać sobie czegoś wśród ofert nowych uczelni tutaj doskonały przykład Uczelnia Nauk Społecznych (z tego co się orientuje nowa) ale mają niewiele kierunków więc można sądzić, że jakość nauczania będzie wyższa za to są najbardziej pupularne i cenione jednocześnie na rynku m.in. to co interesuje mnie czyli bezpieczeństwo wewnętrze. Czesne do tego bardzo niskie - największy atut moim zdaniem. Pamiętaj liczy się na koniec papier.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 16 cze 2014 12:32

Ponoć HR to teraz kierunek o sporym zapotrzebowaniu. Może lepiej tu próbować?

nina_ky

Post autor: nina_ky » 23 lip 2014 17:13

Niestety, zgodzę się z przedmówczynią, że marketing nie jest tak świetnym wyborem - swego czasu był 'bum' na takie kierunki, przez co mamy teraz tego przesyt.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 31 lip 2014 07:14

Zarządzanie jest raczej dość popularnym kierunkiem - wiesz,że będziesz musiała zmierzyć się z bardzo dużą konkurencją na rynku pracy?
Tak więc na moje oko warto jest się zainteresować czymś innym.
Ciekawe kierunki w Warszawie posiada w ofercie Wyższa Szkoła Informatyki Zarządzania i Administracji w Warszawie.
Szczególnie na studiach podyplomowych - jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż dodatkowe studia licencjackie.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 27 sie 2014 00:05

Interesuje was szkoła medyczna? Zajrzyjcie na omega.szkola.pl. Jest to bardzo dobra szkoła medyczna oferująca popularne kierunki. Sprawdźcie.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 01 wrz 2014 12:26

Moja córka wybiera się do tej szkoły na: Technika Farmacji, ponieważ liczy na dobry zawód i dobrze płatną pracę. Mam znajomych po tej szkole. W liceum miała łacinę z której była fenomenalna. Nawet na różnego rodzaju konkursy jeździła z tego przedmiotu. Może faktycznie to jest jakaś droga dla niej :-)

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 04 gru 2014 17:11

Dzisiaj tak jest, że tylko medycyna daje wysokie szanse na znalezienie pracy. Ale to dzięki temu jak te studia są zorganizowane. Po prostu jak ktoś sobie nie radzi to wylatuje i nie ma przepychania na siłe jak na innych uczelniach.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 09 gru 2014 17:32

W ostatnich latach uwalnianie zawodów stało się faktem. Politycy, którzy podjęli działania w tym zakresie podkreślali, że takie zmiany mają pozwolić młodym osobom wchodzącym na rynek pracy rozpocząć wykonywanie zawodu, który jest ich marzeniem.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 17 gru 2014 22:57

Ja ostatnio czytałam fajny poradnik na temat tego co studiować aby po studiach mieć pracę, zostawiam Wam link: http://praca.gratka.pl/poradnik/art/co- ... id,tm.html
może się komuś przyda?
Ja jak wybierałam swój kierunek studiów to nie myślałam o tym w ten sposób niestety albo stety teraz zdaję sobie już z tego sprawę jakie to ważne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”