Praca nad własną osobą

Rozwijajmy się.
ewelline

Praca nad własną osobą

Post autor: ewelline » 02 wrz 2014 21:32

Szukam jakichś szkoleń, książek i tego typu rzeczy, które tyczą się pracy nad sobą. Chodzi mi o nastawienie, charakter itd. Swoje zajęcie w życiu już mam także nie potrzebuję przyuczenia zawodu, ale widzę, że muszę jeszcze osobiście nad swoją osobą popracować by jeszcze więcej osiągnąć. Z góry dzięki za pomoc

samba45

Re: Praca nad własną osobą

Post autor: samba45 » 03 wrz 2014 10:59

hm nie mam pojęcia szczerze, książki są jakieś na pewno w tym temacie ale nigdy takich nie szukałam. Zastanowiło mnie mimo wszystko to co napisałaś, w sensie pomyślałam co ja robię dla siebie w tym temacie i odpowiedź była krótka - nic. Dlatego poczekam chętnie na jakieś porady i może sama też skorzystam. Ja z efektów mojej pracy nie jestem jakoś bardzo zadowolona, myślę że gdybym była bardziej śmiała i pewna siebie udałoby mi się więcej osiągnąć.

ewelline

Post autor: ewelline » 07 wrz 2014 12:50

Ciekawią mnie kursy internetowe. Jest bardzo wielu trenerów personalnych, którzy oferują swoje poradniki, z którymi można samodzielnie w domu pracować. Jak myślicie, czy coś takiego może pomóc?

naken

Post autor: naken » 07 wrz 2014 19:08

Tak, jest to bardzo dobre szkolenie polecane przez coraz więcej osób. Wypróbuj i zobacz efekty bo to będzie dla ciebie najlepsza ocena. Nic nie tracisz a możesz zyskać

samba45

Post autor: samba45 » 07 wrz 2014 19:49

może rzeczywiście warto spróbować, chociaż nie wiem czy to nie brzmi aż za pięknie. Ale jeśli te komentarze pod spodem są prawdziwe to można zobaczyć jak najbardziej. Jeśli zrobisz to szkolenie to proszę o wiadomość później albo tutaj napisz. Ogólnie jak efekty i jak to wygląda.

Karina37

Post autor: Karina37 » 08 wrz 2014 10:10

Nie wiem, czy widziałyście film "The Secret", ale być może, jeśli macie takie rozterki to nie. To film, który odpowiada na pytanie, gdzie tak naprawdę jest ten tajemniczy klucz do szczęście, pieniędzy, miłości czy zdrowia. Warto go obejrzeć, żeby pewne sprawy, dotyczące samego siebie właśnie sobie uświadomić.

Na podstawie tego filmu powstało już wiele szkoleń, które mogą pomóc rozbudować samoświadomość. Ja znalazłam szkolenia tego Pana i wydają się one naprawdę interesujące. Najważniejszy krok macie już za sobą - uświadomienie sobie potrzeby pracy nad własną osobą, zatem teraz warto wypróbować różne drogi do samodoskonalenia.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 26 wrz 2014 11:49

Ale to dość szeroki obszara - praca nad sobą. Bardziej byś musiała to sprecyzować czy chodzi o stricte życie prywatne czy też zawodowe. Tak naprawdę czy szkolenie jest dobre czy nie decyduje osoba trenera, swego czasu coś z tego typu szkoleń odbyłem, tyle, że dotyczyło to obszaru związanego z pracą czyli jak wykorzystując swój charakter skutecznie zarządzać zasobami ludźkimi to był jeden z punktów szkolenia, tylko, że nie pamiętam dokładnie nazwy. Na pewno Inprogress je przeprowadzał, ale nazwy by trzeba było poszukać w opisie szkoleń na stronie inprogress.pl w każdym razie jestem zwolennikiem tego typu szkoleń. Wiele osób ich nie docenia, a to błąd.

sylvia

Post autor: sylvia » 21 lis 2014 09:41

A może weź pod uwagę zajęcia z life coachingu. Są one prowadzone przez doświadczonych psychologów, którzy do każdej osoby podchodzą indywidualnie. Wiadomo przecież, że każdy funkcjonuje trochę inaczej i co innego na niego działa. To nie jest zwykła terapia, ale raczej pewnego rodzaju szkolenie, dzięki któremu można się nauczyć, jak sobie lepiej radzić, czy to w życiu zawodowym czy osobistym. Dużą uwagę poświęca się też temu, jak radzić sobie ze stresem, może nie unikać go, bo to dziś raczej niewykonalne, ale jak sprawić, by nie dać się mu sparaliżować.

gosh

Post autor: gosh » 23 lis 2014 13:40

Coaching to świetny sposób na ukształtowanie własnej ścieżki rozwoju.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 18 gru 2014 12:22

To może zainteresuje Cię fajny poradnik na temat właśnie działania. Ja też ostatnio zastanawiałam się czy nie zapisać się na jakiś dodatkowy kurs angielskiego, bo brakuje mi słownictwa jednak trochę ale nie am nawet kiedy chodzić na niego, a taki internetowy kurs nie wiem czy się u mnie sprawdzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”