Kobieta piękna - kobieta zdrowa

Rozwijajmy się.
thunder

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

Post autor: thunder » 29 sie 2016 09:18

Oczywiście, od zdrowia zależy bardzo wiele, w tym nasza kondycja psychiczna.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 30 wrz 2016 16:54

Dlatego o zdrowie trzeba dbać. Najlepiej to reagować profilaktycznie, a nie dopiero jak boli. Wiem, że istnieje opcja konsultacji z lekarzem online. Nie musimy stać w kolejkach, żeby się poradzić lub dostać skierowanie na badania. Wszystko za pomocą telefonu lub komputera. Moim zdaniem, to najlepsze rozwiązanie dla zabieganych kobiet - a teraz prawie każda taka jest.

Trójeczka

Post autor: Trójeczka » 26 sty 2018 10:03

singnoral pisze:
31 gru 2015 14:41
Po 30 postanowiłam zadbać o swoje... uzębienie! Tak, dobrze czytacie. Zawsze miałam krzywe zęby i myślałam, że jest już za późno na aparat. Nic bardziej mylnego. Rok temu Pani Ortodontka założyła mi aparat i czuję się świetnie! Babeczki, dbajcie o siebie. Nigdy nie jest za późno na zmiany!
Potwierdzam. Dużo osób ma mylne przekonania na temat noszenia aparatów na zęby. O mitach na ich temat można poczytać tutaj: 3gdentist.eu/5-mitow-aparatow-ortodontycznych.
Ja też poczytałam na ten temat i w wieku 40 lat założyłam aparat ortodontyczny ;)

Bamberka

Post autor: Bamberka » 07 mar 2018 12:42

Zdrowie to podstawa. Jak jestem chora to nic mi się nie chce. Nie dziwię się, temu, że kobieta piękna to kobieta zdrowa. Trzeba dbać o to aby być zdrową.

MrMariola

Post autor: MrMariola » 16 mar 2018 15:50

Ostatnio słyszy się o częstych zarażeniach sepsą. Może ona bardzo wyniszczyć organizm, a nawet doprowadzić do śmierci, dlatego warto chociażby wiedzieć jakie są jej objawy. Ja wszystkie najważniejsze informacje zweryfikowałam tutaj kobiety.pl/zdrowie/sepsa
Myślę, że każdemu przyda się trochę takiej wiedzy.

otylia

Post autor: otylia » 20 mar 2018 20:36

Od siebie polecam Ci jeszcze poczytać sobie na blogu ktomalek.pl tam jest dużo wartościowych informacji na temat zdrowie, chorób, leczenia i leków, cały czas pojawiają się nowe artykuły. Sprawdzaj sobie na bieżąco co publikują, może Ci to bardzo pomóc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”