Noc a rozwój osobisty

Rozwijajmy się.
Biznestata

Noc a rozwój osobisty

Post autor: Biznestata » 30 sie 2016 23:28

Nie wiem jak Wy, ale ja w nocy mam najlepsze pomysły. Czasami muszę wstać i coś zanotować, bo różnie to bywa, do rana mogę zapomnieć. Dzień raczej nie sprzyja temu, aby w spokoju o czymś pomyśleć. Za to wieczorem, jak już jest spokojnie, a kobieta nie przeszkadza, kłębią się różne rzeczy w głowie. Piszę to też wieczorem, bo chciałem się z Wami moim spostrzeżeniem podzielić i jednocześnie zapytać, czy też tak macie?
Biznes

Lukrecja

Re: Noc a rozwój osobisty

Post autor: Lukrecja » 31 sie 2016 15:35

Wielu tak ma, ze wieczorem lepiej się myśli niż w czasie dnia, to przeważnie marki nocne, zwane inaczej nietoperzami.

Kezo92

Post autor: Kezo92 » 16 wrz 2016 18:41

U mnie podobnie, ale podczas południowej medytacji też potrafię się na tyle wyciszyć.

MatkaPolka
Kontakt:

Post autor: MatkaPolka » 29 wrz 2016 16:48

W swoim czasie mi bardzo zależało na rozwoju osobistym, pokonywaniu swoich granic i dążeniu do nazwijmy to doskonałości. Nawet zdarzyło mi się współpracować z terapeutką, która miała zmienić mój sposób myślenia itp. Wydaje mi się, że korzystniej jest w temacie swojego rozwoju z kimś popracować. Ja nie potrafiłabym tak zadziałać, że spisuję na kartce jakieś pomysły np. na bycie lepszym a potem je tak po prostu wdrożyć. Ale wiadomo - każdy jest inny i każdy ma swoje metody.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 13 lut 2017 18:59

Marki nocne to przeważnie inteligentne osobniki, inną rzeczą jest, że noc jest do spania a nie do medytowania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”