Oszczędzanie - czyli jak, na co i czy oszczędzacie?

W co inwestować pieniądze?
anja87

Re: Oszczędzanie - czyli jak, na co i czy oszczędzacie?

Post autor: anja87 » 25 lip 2016 16:22

w firmie to na sprzecie biurowym jakieś papiery, w zalezności gdzie jaka promocja tak samo tusze. A w domu no to nowa pralka candy do tego mamy solary zamontowane i nowy piec żeby oszczędzić jak najwięcej kasy :) mam nadzieję że niedługo nam się zacznie zwracać.

Anna_N
Kontakt:

Post autor: Anna_N » 25 lip 2016 22:03

Ja oszczedzam teraz na wyprawke dla dziecka i materialy budowlane, ogolem to mialam bardzo pracowity rok ;) Oszczedzam nie wydajac po prostu pieniedzy na zbedne rzeczy.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 29 lip 2016 08:55

Oszczędzam na wiele rzeczy i często plany się zmieniają. Teraz widziałam meble kuchenne i chyba będę zbierać na nową kuchnię. Ale na pewno po wakacjach. Bo urlop przede mną a na nim nie chcę liczyć kasy.

Freddy

Post autor: Freddy » 29 lip 2016 11:33

Długo oszczędzaliśmy aby zrobić porządny remont. Nie stosować już półśrodków tylko zrobić tak jak nam się zawsze marzyło. Zostało zrobić jeszcze usuwanie kamienia kotłowego ale do tego wynajmiemy firmę. Ciekawe jaki będzie nasz kolejny cel. Żona coś wymyśli.

Marta38

Post autor: Marta38 » 29 lip 2016 18:42

Jak najbardziej. Jeśli można na czymś oszczędzić, to oszczędzam. Przecież to normalne szanowanie pieniędzy, o który powinien zadbać każdy. Aktualnie powstają takie świetne portale jak naspole.pl w których możecie znaleźć innych ludzi, z którymi będziecie mogli ustalić podział kosztów różnych zakupów, co w praktyce bardzo się opłaca. Już tak się rozwinęli, że mają nawet aplikacje na Windows Phone i Androida dzięki czemu można oszczędzać nawet będąc już na zakupach.

justyna.barek

Post autor: justyna.barek » 30 lip 2016 11:46

Ja oszczedzam na wykonczenie domu. Jeszcze pare miesiecy i sie wprowadzimy :)

Matylda3

Post autor: Matylda3 » 02 sie 2016 14:35

Firma mojego męża zmieniła dostawcę prądu, odkąd to zrobili, zaczęli oszczędzać. Teraz szukamy do domu jakiegoś lepszego dostawcę niż mamy, żeby było taniej, niestety ewe ma ofertę dla firm i nie możemy z niej skorzystać, ale ogólnie mam na myśli to, żeby sobie szukać tańszych dostawców prądu, gazu etc.

vikav

Post autor: vikav » 16 sie 2016 14:26

Najwięcej oszczędności udaje się mi zrobić samodzielnie gotując w domu. To, że samemu przygotowuje się posiłki w domu już jest dużą oszczędnością. Szukam tanich i sprawdzonych przepisów takich jak ten przepis na zupę pieczarkową. Dzięki oszczędnościom w kuchni zbieram na nasze ulubione zwiedzanie i podróżowanie.

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 18 sie 2016 21:39

Mój facet stwierdził, że oszczędza sobie na nowe auto. Pomysł świetny, dziwi mnie jednak sposób pozyskiwania oszczędności. Jest on zapalonym fanem sportu, często jeździł po kraju na różne sportowe imprezy. Teraz stwierdził, że woli transmisje online za darmo. No cóż, jego wybór, szkoda tylko, że gdy lecą mecze na żywo online to jego nie ma dla mnie...

Misiek133

Post autor: Misiek133 » 31 sty 2018 13:46

Hej mój mąż ma problemy z zaćmą i nie ukrywam że przez dłuższy czas mieliśmy problem aby znaleźć dobrą klinikę. W końcu trafiliśmy na lepiejzobacz.cz/ w szybkim tempie usunięto mu zaćmę i to z refundacją NFZ a za nie wielką dopłatą dokupiliśmy wysokiej jakości soczewki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”