Gdzie kupić nieruchomość?

W co inwestować pieniądze?
aleksm

Re: Gdzie kupić nieruchomość?

Post autor: aleksm » 12 maja 2016 20:46

ja mysle ze w Krakowie, duzo studentow i turystow ;) obczaj sobie mieszkania np w ofercie biura NowodworskiEstates, ja z nich korzystalam, maja bardzo dobrych agentów

Lotos

Post autor: Lotos » 13 maja 2016 10:08

agentów jest wielu ale który najlepszy

Beti78

Post autor: Beti78 » 18 maja 2016 21:15

Dużo propozycji , z tym ze nowych mieszkań z rynku pierwotnego znajdziesz w wyszukiwarce Mapa Nieruchomości. Jest to strona gdzie są oferty nowych mieszkań właśnie tylko od deweloperów. Miast jest już dosyć sporo do wyboru, jednak nie ma co się oszukiwać, że najwięcej jest ofert z Warszawy, tutaj akurat daję przykład z dzielnicy Rembertów: http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszka ... rtow/20/1/
Na pewno dla jednych osób to zaleta, że jest dosyć duży wybór mieszkań z Warszawy, inni zapewne woleliby inne lokalizacje.

Awatar użytkownika
Anna84

Post autor: Anna84 » 20 cze 2016 13:35

Ja od zawsze mieszkałam w Warszawie, dlatego nie wyobrażałam sobie życia w innym mieście. Stolica stwarza ogromne możliwości, dlatego chciałam tutaj zostać, myślę, że jest to jeden z lepszych wyborów jeżeli chodzi o inwestycję. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania na Ursynowie. Wybraliśmy tę lokalizację przede wszystkim z uwagi na spokojną okolicę oraz dobrą możliwość dojazdu do centrum. Zależało nam też na dobrze rozwiniętych liniach tramwajowych i autobusowych - a Ursynów to wszystko ma :) Mamy 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Osiedle także jest w porządku - jest czyste i zadbane, nie mamy tutaj na co narzekać - co jest też sporą zasługą naszego zarządcy, firmy Lemmon House. To z takich standardowych rzeczy, a mamy jeszcze wewnętrzną platformę od zarządcy która ułatwia komunikację i służy do załatwiania wszelkich spraw :)

Amelia

Post autor: Amelia » 13 lip 2016 20:26

Trzy pokoje to takie optymalne mieszkanie.

klusora

Post autor: klusora » 20 lip 2016 09:27

Amelia pisze:Trzy pokoje to takie optymalne mieszkanie.
Dokładnie - 60-70 m2 jest ok :)

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 06 sie 2016 14:29

Najtaniej można kupić nieruchomość przez internet bezpośrednio od sprzedawcy, pomijając w ten sposób pośredników nieruchomości. Poza tym wybór nieruchomości jest w internecie zdecydowanie największy. Jeśli szukacie jakichś nieruchomości, to zajrzyjcie na houser.pl - są tam ogłoszenia sprzedaży domów, mieszkań, działek, komercyjnych lokali, itp.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 16 cze 2017 17:10

Może w Krakowie. Kraków to miasto warte, aby w nim zamieszkać. Przynajmniej ja tak uważam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”