Inwestycja w nieruchomości

W co inwestować pieniądze?
teresa88

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: teresa88 » 18 lut 2016 06:11

Mnie się wydaje, że teraz to dobra lokata kapitału...tylko chyba trzeba załatwić wszystkie formalności z notariuszem od razu prawda? My jak kupowaliśmy mieszkanie to pomagał nam ten fachowiec. Wszystko poszło sprawnie.

magnolia23

Post autor: magnolia23 » 19 lut 2016 13:08

Inwestowanie w nieruchomości to bardzo dobry pomysł na biznes. Trzeba tylko zorientować się jakie nieruchomosci są opłacalne do inwestowania. Ja też chce w ten sposób ulokować nasze pieniadze. Z tego co wiem to warto teraz zwracać uwagę na ogłoszenia typu sprzedam lokal gastronomiczny . Mamy w naszym kraju dobry czas na to by inwestować właśnie w takie nieruchomości.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 19 lut 2016 13:16

To zawsze dobry pomysł - nieruchomości budują swój kapitał z czasem - oczywiście tutaj należy liczyć się z tym, że najpierw sami musimy zainwestować, ale przecież ... od czegoś trzeba zacząć. jeśli chcecie zainwestować w nieruchomości, to polecam wam firmę synpiria.pl - to zaufani specjaliści, którzy dopilnują aby przede wszystkim formalności zostały dopięte na ostatni guzik :)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 07 mar 2016 14:02

Inwestycja w mieszkanie to świetny pomysł. Właśnie zastanawiam się gdzie bym chciała w przyszłości zamieszkać. Obejrzałam kilka miejsc i mój wybór to Poznań, jeździłam tam z tatą jako nastolatka. A Jeżyce to stara dzielnica Poznania, a w tej chwili prężnie się rozwija. Ciekawe co mąż powie na mój wybór.

KasiaeM123
Kontakt:

Post autor: KasiaeM123 » 10 mar 2016 12:20

Myślę że się opłaca. Najlepiej kupić i zacząć wynajmować. Jak się nei ma pieniędzy można kupić kredyt i zacząć spłacać za czynsz przyszłych najemców ;) Tylko czy to trochę nie ryzykowne ?:P

Szymonka

Post autor: Szymonka » 23 mar 2016 20:04

Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo opłacalne. Trzeba tylko wiedzieć w jaką nieruchomość najbardziej opłaca się zainwestować. Zauważyłam, ze te apartamenty cieszą sie sporym zainteresowaniem. Takie miejsce można wynajmować lub sprzedać później za wieksze pieniądze.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 26 mar 2016 20:55

Jesli chodzi o nieruchomosci, to jest naprawde obszerna i co wazne - darmowa baza deweloperow: dopoznania.pl - mozna wyszukac tam jakies lakome kaski:>

dynamical

Post autor: dynamical » 29 mar 2016 11:20

no jak dla mnie opłaca się inwestować w nieruchomości. Tym bardziej, że wybór jest bardzo duży. Szczególnie cenne są duże miasta. Ja ostatnio kupiłam mieszkanie we Wrocławiu w tym miejscu: pcg.pl. Oferta byla róznorodna i udało mi sie wybrać fajna lokalizację. Uważam, że to dużo lepszy sposób na oszczędności niż lokata w banku....

poczytna

Post autor: poczytna » 30 mar 2016 11:15

Nieruchomości to zawsze dobra inwestycja. Mój znajomy jest kamienicznikiem i w wieku 28 lat jeszcze nigdy nie pokajał się żadną pracą. Co innego odnośnie kształtowania charakteru itd itp, ale trzeba przyznać, że jest ustawiony do końca życia. Zarówno on, jak i jego dzieci. Ja też w sumie planuje w przyszłości zainwestować w tego typu biznes. Stale jestem w kontakcie z zaprzyjaźnionym biurem.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 30 mar 2016 14:05

Zanim zaczniecie inwestować na poważnie dobrze będzie najpierw zasięgnąć opinii prawnika, niech zapozna się z paragrafami naszej umowy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”