W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
Packa

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Postautor: Packa » 31 maja 2016 15:49

Według mnie fajne mieszkania znajdziecie w Żyrardowie. Naprawdę ciekawa okolica i bardzo ciekawe mieszkania w atrakcyjnych cenach.

kalicki12

Postautor: kalicki12 » 31 maja 2016 17:34

Jeśli już jesteśmy przy Warszawie i jej okolicach to warto zajrzeć na stronę firmy przeprowadzkowej http://przeprowadzki-mazowieckie.pl. Działają na terenie całego województwa mazowieckiego. Słyszałam o nich wiele dobrego dlatego polecam :) Warto skorzystać z usług takiej firmy, jest o wiele mniej stresu przy przeprowadzce.

edimon
Kontaktowanie:

Postautor: edimon » 02 cze 2016 12:46

Ja polecam Opole. Miasto wojewódzkie, dobra lokalizacja i wszędzie blisko!

anastazja4390

Postautor: anastazja4390 » 05 cze 2016 18:14

Cześć przeglądając oferty deweloperów w Warszawie natrafiłam na dość fajną ofertę na Żoliborzu, widzę ,że mają bardzo fajne mieszkania i osiedle też fajnie wygląda.

hajduk
Kontaktowanie:

Postautor: hajduk » 27 cze 2016 21:18

Jeśli kupujecie mieszkanie, zwracajcie uwagę na windę. W wysokich blokach owszem, są windy ale czy zjeżdżają na sam dół? Zazwyczaj aby wyjść z budynku pozostaje kilka stromych schodków. Chodzi mi o to aby myśleć trochę przyszłościowo, bo nigdy nie wiadomo co może nas spotkać. No i gdy człowiek już dołężnieje, te kilka schodów staję się z czasem problemem. Winda zjeżdżająca na sam dół, to też ułatwienie dla matek z dziećmi.
Nowocześnie

ewelline

Postautor: ewelline » 24 lip 2016 22:45

Teraz chyba na topie jest Warszawa. Ale wcale się nie dziwię, bo tam deweloperzy bardzo mocno zwracają uwagę na każdy szczegół. Cena co prawda jest wyższa niż w innych miastach, ale zarobki też są wyższe

justynka1994

Postautor: justynka1994 » 26 lip 2016 18:38

Ja z kolei polecam Wrocław.
Piękne miasto, dużo możliwości, z pracą jest coraz lepiej i oczywiście nieruchomości są w bardziej przystępnej cenie aniżeli w naszej stolicy.
Sama gorąco polecam Wrocław, a jeśli chodzi o zakup mieszkania to ja jestem bardzo zadowolona w budynków wybudowanych przed dewelopera. Wszystko jest solidnie wykonane, przyjemna współpraca, co jest rzadkością w obecnych czasach.
Pozdrawiam :)

Nouyust
Kontaktowanie:

Postautor: Nouyust » 27 lip 2016 16:26

Ja bardzo polecam moje rodzinne miasto Brzeg. Naprawdę fajne domki i mieszkania się tutaj budują. W dodatku miasto się rozwija prężnie. Ja osobiście kupiłam nowe mieszkanie ma osiedlu Planty.

mamuśka58

Postautor: mamuśka58 » 28 lip 2016 15:02

Szanowni Państwo,

Firma Kredyt123 z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat.

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:
- Dobro klienta przede wszystkim,
- Rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji,
- Nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji).

Obecnie w swojej ofercie posiadamy między innymi:
- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt dla firm,
- Konsolidacja chwilówek,
- Kredyt samochodowy,
- Chwilówki,
- Prywatna pożyczka hipoteczna,
- Upadłość konsumencka.

Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 17 77 07 200 , lub mailowego: biuro@kredyt123.pl .

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Kredyt123

mokka

Postautor: mokka » 29 lip 2016 12:01

Mi najbardziej odpowiada Olsztyn ale jest jeszcze wiele miast które kuszą żeby w nich zamieszkać bardzo atrakcyjnymi osiedlami, co powiecie na osiedle 2 Potoki?

Wróć do „Inwestycje”