W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

W co inwestować pieniądze?
majkarola

Re: W jakim mieście warto jest kupić mieszkanie?

Post autor: majkarola » 29 lip 2016 16:51

Jak mieszkanie to tylko w Warszawie. Nie będzie problemu w przyszłości z wynajęciem w razie czego.

Junka

Post autor: Junka » 30 lip 2016 18:16

Nie jest tajemnicą, że najwięcej osób przyjeżdża do Warszawy, aby tam się jakoś urządzić. A już z lubelskiego, skąd sama pochodzę, to nie znam osoby, która chociaż kilka miesięcy nie pracowałaby w Warszawie. My z mężem jesteśmy na etapie poszukiwania mieszkanie do kupienia. Stwierdziliśmy jednak, że sama Warszawa to za drogo, za ciasno i za głośno. Skłaniamy się do zakupu jakiegoś mieszkania na przykład w Wilanowie. Najchętniej to zamieszkalibyśmy gdzieś w ogóle poza miastem, ale to niemożliwe. dlatego staramy się znaleźć miejsce w miarę spokojne i zielone.

Swilina

Post autor: Swilina » 01 sie 2016 01:57

Na pewno warto zainteresować się apartamentem w OVO Wrocław. Aktualnie we Wrocławiu to chyba najlepsza inwestycja w nieruchomości. Lokalizacja jest fantastyczna, podobnie jak warunki mieszkaniowe.

Basikskrk

Post autor: Basikskrk » 01 sie 2016 13:26

mam dla Ciebie ciekawą ofertę - apartamenty Łukęcin
warto kupić taki apartament, a potem go wynająć. na pewno z wynajęciem nie będzie problemu, bo to blisko morza, więc chętnych bez liku. uważam, że to doskonała inwestycja.

margo903

Post autor: margo903 » 02 sie 2016 20:14

Wiele osób decyduje się teraz na zamieszkanie w okolicy Warszawy, np. w Markach - wszędzie blisko, a jednak z dala od zgiełku wielkiego miasta.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 07 sie 2016 13:06

Nie wiem czy coś takiego jak konkretnie miasto dobre do kupna mieszkania w ogóle istnieje. Ja przede wszystkim patrzę na takie kryteria jak dojazd do pracy, okolica i tym podobne. Nie kupię mieszkania w Warszawie, bo po co mi? Nie pracuje tam, ani nie mam tam rodziny, więc taki zakup mija się z celem i można by tak wymieniać dalej. Miast wartych zamieszkania jest dużo, ale trzeba podjąć te decyzję osobiście.

sonka

Post autor: sonka » 09 sie 2016 16:51

Miasta są różne w niektórych łatwiej o pracę w naszym zawodzie, czy łatwiej rozkręcić jakiś biznes. Też różnice w cenach mieszkań i życia są.
Dobre pod tym względem jest mieszkanie Zamościu, bo to takie średnie miasteczko. Cisza spokój, rozwija się prężnie. Okolica spokojna

zoska78

Post autor: zoska78 » 10 sie 2016 08:32

Według mnie warto jest inwestować w Kraków. Jest to miasto ciągle rozwijające się. Otwarte na nowe pomysły i młodych ludzi.

alicja675

Post autor: alicja675 » 10 sie 2016 16:38

Ja polecam Wrocław! Przepiękne miejsce do zamieszkania, a cena mieszkania za m2 nie jest wcale taka wysoka.

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 19 sie 2016 11:58

A jest tu ktoś z Gdańska czy generalnie z Trójmiasta? Zastanawiamy się nad kupnem mieszkania. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dewelopera? Jak szukam "deweloper gdańsk", to jest mnóstwo wyników i nie wiem, którego wybrać... ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”