W co inwestować?

W co inwestować pieniądze?
Ela1595

Re: W co inwestować?

Post autor: Ela1595 » 20 wrz 2016 13:06

Fundusze inwestycyjne wydają się, być dobrym sposobem na pomnożenie oszczędności. Sama próbowałam inwestować i przyznam, że to całkiem fajna sprawa. W głównej mierze zajmowałam się funduszami oferowanymi przez BPH TFI. Mają łatwą w obsłudze platformę do dokonywania zleceń. Wystarczy tylko mieć wiedzę o inwestowaniu i z pewnością się uda dzięki tego typu narzędziom:)

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 05 lis 2016 11:08

Moim zdaniem warto inwestować w akcje lub obligacje dużych firm - to w miarę bezpieczne i zyskowne inwestycje. Z bardziej nietypowych inwestycji warto pomyśleć o opcjach binarnych - zyski z takich inwestycji są wyższe, niż na giełdzie, chociaż ryzyko także, ale przy dobrej strategii jest ono raczej niewielkie.

garsonka

Post autor: garsonka » 10 lip 2017 10:30

Ja uważam, że aby inwestycja była korzystna i opłacalna to trzeba się trochę na nich znać. Raczej nie jest to zadanie dla amatorów.

gagatka

Post autor: gagatka » 10 lip 2017 11:06

Nie zgodzę się. Wiele osób zaczyna z pomocą doradcy lub samodzielnie - ucząc się na własnych błędach. Moim zdaniem warto zacząć od obligacji korporacyjnych. Nie są ani ryzykowne, ani obciążone koniecznością wniesienia dużego wkładu. Ponadto - nie trzeba mieć dużej wiedzy i doświadczenia.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 26 wrz 2017 07:45

Zdecydowanie powinno się znać na inwestowaniu, bo bez tej wiedzy nie tylko nic się nie zyska, a można jeszcze bardzo wiele stracić, w końcu każda inwestycja wiąże się z jakimś ryzykiem i trzeba do tego podejść z rozsądkiem. Jak dla mnie jest to raczej coś oczywistego. W przypadku, gdy prowadzi się własną firmę, często przedsiębiorcy decydują się na obligacje korporacyjne, poczytać o nich można na http://celnie.pl/po-co-firmy-emituja-ob ... rporacyjne. Trzeba jednak wcześniej wiedzieć czym one są, czemu służą, jak działają i dlaczego akurat one są wybierane przez firmy. To taka podstawa z podstawy.

dana78

Post autor: dana78 » 27 wrz 2017 09:56

Wydaje mi się, że takie inwestowanie to dobra sprawa, jak mamy rękę na pulsie. Ja tam wolę jednak pomyśleć o inwestycjach w postaci odkładania na życie. Przez 20 lat można nie raz dobrą sumę odłożyć tak naprawdę. Zerknij na propozycje na; http://www.viennalife.pl . Mają tam ciekawe propozycje.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 11 paź 2017 21:10

Można inwestować w wiele rzeczy począwszy od walut, CFD, Forex, ETF, akcje, surowce i wiele innych. Niestety, żeby móc zanurzyć się w świat tego biznesu oprócz kapitału trzeba mieć też odpowiednią wiedzę i dojście. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy broker. Wśród doświadczonych i znanych graczy jest https://www.teletrade-dj.pl/ broker z licencją na działanie na terenie całej Unii Europejskiej. Ogólnie firma działa już od 23 lat i ma ponad 400 biur na całym świecie.

bolo166

Post autor: bolo166 » 13 paź 2017 19:52

Najprostsze metody bywają dostępne na wyciągniecie reki, a za rzadko z nich korzystamy. Zerknijcie jak funkcjonuje https://www.fastinvest.com/pl - to gwarancja zysku i bezpieczeństwo, brak limitów kwotowych - ile zainwestujesz, tak zyskasz. Proste zasady i to jest to - wiele osób korzysta z ich wsparcia, także z bloga na bieżąco uzupełnianego o nowe wpisy tematyczne

amkaj

Post autor: amkaj » 16 paź 2017 13:12

Czy dobrym pomysłem jest inwestycja w zakup nieruchomości z częściowym podparciem się kredytem hipotecznym. Kredyt na około 30% wartości lokalu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”