W co inwestować?

W co inwestować pieniądze?
mamuśka31

Re: W co inwestować?

Post autor: mamuśka31 » 09 lut 2015 19:27

Lokaty nie, pomysl o jakiej bardziej zyskownej inwestycji.

mamatasia

Post autor: mamatasia » 09 lut 2015 23:31

ervisha pisze:Osobiście najchętniej inwestuję w torebki, buty i biżuterię :P Niestety nie zwraca się...
hahaha, ervisha, ja bym chętnie zainwestowała w buty, ale jak je później upłynnić? Np takie, to markowe vansy

Ługin

Post autor: Ługin » 16 lut 2015 12:34

Ja cały czas sie waham nad kontem oszczędnościowym, a lokatą. Znalazłam ofertę i z niej wynika, że raz w miesiącu mogę wypłacić pieniądze, co jest bardzo fajnym narzędziem, a oprocentowanie nie jest aż tak tragiczne w stosunku do lokaty. Co wy polecacie na szukanie oszczędności i inwestycji w jednym na początek takiej przygody?

piotr

Post autor: piotr » 17 lut 2015 10:20

Ja polecam firmę F-Trust i inwestycje w fundusze pieniężne, są bezpieczne (nie można na nich stracić) a wyciągniesz na nich na pewno trochę więcej niż na lokatach.

Na początek polecam taki oto poradnik nt inwestowania w fundusze: https://www.f-trust.pl/jak-zarobic-na-i ... ze-5-zasad

mamaKama

Post autor: mamaKama » 17 lut 2015 13:20

A co powiecie o inwestycji w nieruchomości? to chyba opłacalny rynek? widziałam na vivainvest.pl, bardzo ciekawe propozycje, a wydaje mi się, że z dobrej inwestycji tego rodzaju spokojnie można dużo oszczędzić. Znam osobę, która z tego się utrzymuje.

dagawe

Post autor: dagawe » 18 lut 2015 17:18

Wiesz, co? jak masz trochę oszczędności to możesz udzielać pozyczek społecznościowych. Sama się nad tym zastanawiam.

dung

Post autor: dung » 19 lut 2015 05:57

dagawe pisze:Wiesz, co? jak masz trochę oszczędności...
A czy to aby na pewno jest bezpieczne?

KonradAlfa
Kontakt:

Post autor: KonradAlfa » 19 lut 2015 07:44

Dobre konto oszczędnościowe albo zainwestuj w walutę, samochody. Większe ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie ma.

nales

Post autor: nales » 20 lut 2015 09:44

Nieruchomości w dalszym ciągu na topie.

izabela44

Post autor: izabela44 » 18 gru 2015 14:01

Nieruchomości na topie, chociaż zysk z takich inwestycji powolny, ale i z przewidywalnością takich inwestycji bywa różnie . Jeśli komuś zależy na bezpieczny, pewnym i stabilnym zysku to powinien rozważyć jedną z form inwestycji alternatywnych, a mianowicie inwestycję w katamarany. Taka forma inwestowania zyskuje na popularności, gdyż branża turystyczna wciąż się rozwija, a popyt na czarter takich jednostek przewyższa podaż. Stąd inwestor liczyć może na wysoką roczną stopę zwrotu z takiej inwestycji. Taką formę inwestowania oferuje firma L'Chardon, która ma swoje oddziały na całym świecie. Inwestycja w katamaran nie wymaga od inwestora praktycznie żadnego zaangażowania - inwestor jedynie pozyskuje katamaran (na zasadzie leasingu najczęściej), a następnie oddaje L'Chardon na tzw. Management Charter. Oznacza to, że firma zajmie się wynajmem takiego katamaranu, a inwestor będzie z tego czerpał zysk. Akurat L'Chardon ma swoje bazy czarterowe w takich miejscach jak Karaiby czy Malezja, a tam jest ciągły popyt na takie usługi i zawsze świeci słońce. Patrząc na przewidywalną stopę zwrotu z takiej inwestycji - roczna to ok. 16 proc. do 20 proc. wyraźnie widać, że taka inwestycja jest bardzo opłacalna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”