W co zainwestować wolne środki?

W co inwestować pieniądze?
pepitka

Re: W co zainwestować wolne środki?

Post autor: pepitka » 28 lut 2016 20:52

Co do mieszkań wydaje mi się, że mieszkania są bardzo ciekawą opcją :) Nie tylko ze względu na okolice, ale także jestem zdania, ze jesli mamy większe srodki to lepiej jest zainwestować w mieszkanie. Ono nigdy nie traci na swojej wartości.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 06 cze 2016 21:39

Możliwości inwestowania jest całkiem sporo ja swego czasu inwestowałem w monety, że nie było jakoś dużo tych oszczędności to takie małe inwestycje nie były niemożliwe, efekt był taki, ze ostatnio byly małe problemy, ale kolekcję w części od ręki można było sprzedać w CoinArt dokonali szybkiej wyceny - jakby ktoś szukał dobrego pośrednika, który skupi nasze kolekcje, lub też my dokupimy sobie do nich to można spokojnie spróbować u nich.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 31 sie 2016 17:35

Monety lub znaczki pocztowe, to dobry sposób na lokowanie środków, przede wszystkim dla samych hobbystów, którzy od lata zbierają takie rzeczy. A patrząc na ceny niektórych monet na stronie kolekcjon.pl jest to całkiem opłacalne.

nesnes

Post autor: nesnes » 31 sie 2016 21:35

W przyjemności. Na przykład motocykl i detailing, aby cieszyć się posiadaniem cacka :)

Obrazek

Nawet zaniedbany, jak wyjedzie z caressence po detailingu to motocykla właściciel nie poznaje :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 08 wrz 2016 21:22

Moim zdaniem zakup nieruchomości lub grunty, które moim zdaniem są najlepszym sposobem na inwestycja długoterminową. Wiele osób w ten sposób zyska coś dla dzieci lub dla siebie.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 26 wrz 2016 14:53

W miarę atrakcyjne zyski przynoszą inwestycje w kryptowaluty, szczególnie w bitcoina, ale jak każde zyskowne inwestycje są także ryzykowne. Jeśli rozważacie zainwestowanie w kryptowaluty, to najpierw dowiedźcie się wszystkiego na ten temat - tutaj http://cryptonews.pl/wszystkie/gielda-bitcoin/ jest sporo aktualnych informacji o bitcoinach.

jadwigaa87
Kontakt:

Post autor: jadwigaa87 » 18 paź 2016 13:45

Dobre zyski można osiągnąć dzięki inwestycjom na giełdzie, można też spróbować szczęścia na rynku forex. Popularne są też ostatnio inwestycje w opcje binarne - zaletą takich inwestycji jest wysoki zysk i prostota, można inwestować w opcje binarne, na początek dają różne bonusy.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 16 gru 2016 21:16

Ja bym zainwestować w rynek walutowy, gdzie mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi na inwestycje. Wiele możliwości zarobkowych, jednak trzeba dobrze śledzić rynek, aby nie stracić.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 29 kwie 2017 03:59

Ja jestem zdania, że najlepsze będą inwestycje w fizyczne nośniki wartości np. w złoto, nieruchomości albo grunty rolne, które później przekształca się w działki budowlane. Można kupić ziemię i sprzedać ją dużo drożej, wiem, że wiele osób w ten sposób zarabia.

ramona5

Post autor: ramona5 » 29 kwie 2017 19:17

Zauważyłam, że coraz więcej osób ma wątpliwości, co do wartości pieniądza, czasy są niepewnie, także zakup ziemi to bardzo dobry pomysł, przynajmniej takie jest moje zdaniem. Możliwości jest dużo, bez problemu można znaleźć firmy, które pomagają w wyborze grunty, dopełnieniu formalności, przekształceniu działki na budowlaną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”