Inwestowanie w mieszkania

W co inwestować pieniądze?
Sanczeska

Inwestowanie w mieszkania

Post autor: Sanczeska » 28 cze 2016 18:15

Inwestujecie czasem w nieruchomości? Zastanawiam się poważnie nad zainwestowaniem w mieszkania w Krakowie. Znajomy niedawno powiedział mi, że Deweloper Wakom sprzedaje mieszkania przy ulicy Rydlówka 19 , przejrzałem tą ofertę bardzo dokładnie tutaj http://wakom.krakow.pl/ i wydaje mi się, ze to oferta warta zainwestowania. Co wy sądzicie ?

muminek85

Re: Inwestowanie w mieszkania

Post autor: muminek85 » 28 cze 2016 20:48

Nieruchomości to świetna decyzja. Sama marzę o tym, żeby zarabiać właśnie w taki sposób. Kupić jakieś mieszkanie wyremontować, urządzić w fajnym stylu i sprzedaż z zyskiem (i tak za każdym razem).

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 20 lip 2016 15:25

Często młode osoby inwestują w mieszkania, ale na naszym rynku jest wiele fajnych produktów w które można też inwestować. Rynek walutowy, jest moim zdaniem super takim pomysłem i całkiem realnym.

aleksm

Post autor: aleksm » 10 sie 2016 10:18

Inwestowanie w mieszkania to wg mnie fajna opcja. W Krakowie obczaj sobie jeszcze ofertę biura NowodworskiEstates, mają mnóstwo mieszkań i domów, spory wybór

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 18 sie 2016 18:48

Ja też jestem za inwestowaniem w mieszkania, nieruchomości ogólnie rzecz biorąc. Czytałam o tym i coraz więcej osób wybiera takie rozwiązania inwestycyjne.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 26 sie 2016 10:08

To jest super opcja i naprawdę dochodowa. Ja postanowiłam trochę zainwestować w apartament nad morzem, bo tam przy turystach to się całkiem dobrze opłaca. Akurat znalazłam fajne miejsce, apartamenty Lubicz w Rowach, fajny kurort, dość popularny, na miejscu morze, jezioro, miasteczko, czysta plaza - piękna okolica jednym słowem :) oczywiście był brany kredyt, ale jestem dobrej myśli, że spokojnie będę go spłacać z wynajmu turystom, a i sama czasem skorzystam w wolnym czasie, chociaż pewnie dopiero poza sezonem. Ale morze zimą też jest piekne :)

rafek34

Post autor: rafek34 » 31 sie 2016 10:41

Ja bym inaczej zainwestował.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2016 11:48 przez rafek34, łącznie zmieniany 1 raz.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 31 sie 2016 11:02

Ciekawy sposób inwestowania, ale dla osób posiadających sporą gotówkę. Wiadomo, że tak inwestycja zwraca się po wielu latach, ale ma się stały dochód. Lepsze to zdecydowanie niż trzymanie pieniędzy w banku.
Biznes

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 31 sie 2016 20:19

Inwestowanie w nieruchomości moim zdaniem należy do najstabilniejszych biznesów. Jednak nie uważam, ze należy kupować mieszkanie i samemu zajmować się wynajmowaniem. Znacznie lepiej jest inwestować w mieszkania czy lokale budowane z założenia na wynajem. Taki lokal po wykończeniu będzie zarządzany przez profesjonalnego zarządcę. Wynajmowany lokal biurowy czy mieszkanie musi być zadbany i dopilnowany. Tym zajmą się fachowcy.

Zuzik

Post autor: Zuzik » 01 wrz 2016 01:13

Oczywiście, że tak. Nieruchomości zawsze są dobrą inwestycją. Tak ja uważam i mam dwie nieruchomości pod wynajem, które przynoszą określone , stałe zyski. Jedna z nich to kawalerka w Warszawie i chociaż czasem trzeba trochę zainwestować, to są to nieporównywalnie małe kwoty w stosunku do zysków. A nieruchomość zawsze się przyda, chociażby kiedyś dla dziecka, jeśli zechce się usamodzielnić. A na razie na wynajem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”