Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
opiekunka

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: opiekunka » 02 kwie 2017 08:13

Ja tam zawsze mówię, a nie mówiłam, nie ma pewniaków i trzeba uważać jak się inwestuje.

Roberto

Post autor: Roberto » 05 kwie 2017 11:46

Pewności nie masz nigdy, bo są wielcy, którzy tym światem rządzą, a taka mała spółka, bo w globalnym rynku to jest mikrus nie ma wpływu na ceny surowców na świecie.

Roberto

Post autor: Roberto » 07 kwie 2017 09:29

Po ataku USA na bazę syryjską ropa dzisiaj idzie do góry. To strach przed dalszą eskalacją konfliktu w Syrii. Złoto podobnie jak ropa idzie do góry. Serinus też od rana zwyżkuję w tej chwili jest wyceniany na 1,26. Czyżby to był impuls do dalszych wzrostów, tego nie wiem. Nie sadzę, żeby tak było. Impulsami mogą być dobre wiadomości ze spółki. Rynek już na nie czeka od dłuższego czasu, a tu nic. Jedyną zmianą jest zmiana jednego z dyrektorów, zajmuje się między innymi wydobyciem.

Roberto

Post autor: Roberto » 07 kwie 2017 10:00

Ropa do góry, a Serinus już w tej chwili w dół. Co do tej spółki to takie reakcje są możliwe. To za mała spółka i wydaje mi się, że tą spółką można sterować, tzn notowaniami i jeżeli ktoś ma duże pakiety, bez problemu to robi.

Roberto

Post autor: Roberto » 10 kwie 2017 09:43

Dzisiaj od rana dalszy wzrost ropy naftowej cena ropy naftowej Brend to 55,49 USD. Co do naszego faworyta a więc spółki Serinus dzień rozpoczął się podobnie jak w piątek, czyli po otwarciu 1,25, odnotowałem spadek o jeden grosz czyli na 1,24. Wzrost notowań ropy jednak nastraja mnie optymistycznie. Według mnie spółka musi kiedyś zareagować i pójść w górę. Zobaczymy czy się to sprawdzi?

Roberto

Post autor: Roberto » 10 kwie 2017 10:17

Coś się pewnie dzisiaj będzie działo, bo na forach za dużo się pisze, zwykle nie ma od rana takiego ruchu i takich pisarzy. Spadek, czy wzrosty, na tą chwilę spadki, ale może to zmyła? Może tak być, że się specjalnie uaktywnili naganiacze, którzy starają się wywołać panikę, tak, żeby ludzie sprzedali. Nie można za bardzo wierzyć temu co na stronach wypisują. Czasami ktoś coś tam pisze, żeby inni w to uwierzyli, a prawda jest całkiem inna.

Roberto

Post autor: Roberto » 11 kwie 2017 09:31

Myślałem, ze coś się będzie działo, a była cisza, może przed burzą, tego nie wiem. Dzisiaj jakoś niemrawo, może to zmyła, aby uśpić czujność. Sprzedam kilka akcji, może rozruszam to towarzystwo.

Roberto

Post autor: Roberto » 18 kwie 2017 08:42

Ropa po Świętach tak jak przed, spadła 0,30 procent, nie jest to dużo. Co zrobi Serinus? Co niektórzy mówią, że jak ropa w dól to spółka do góry. Ja się z tego śmieję, w dłuższej perspektywie będzie inaczej. Jednak jakieś zależności istnieją.

Roberto

Post autor: Roberto » 18 kwie 2017 18:18

Znowu w dól, gdzie są granice tych spadków? Może to złotówka lub niżej. Jeszcze z pół roku temu tak właśnie Serinus był notowany. Sadzę, że tak nie spadnie. Wszyscy czekają za jakimiś wiadomościami, które dadzą pozytywny impuls. Trochę już długa ta cisza trwa, a cisza nie sprzyja wzrostom.

Roberto

Post autor: Roberto » 19 kwie 2017 15:52

Nadal spadki, czy dojdzie do 1 zł, chyba nie, ale wszystko na giełdzie jest możliwe. W tej chwili mamy 1,16 zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”