Inwestycje w nieruchomości

W co inwestować pieniądze?
dana78

Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: dana78 » 25 wrz 2017 22:04

Moim zdaniem warto zainwestować w nieruchomości w nadmorskich klimatach. Widziałam ciekawe propozycje. Może warto by było w coś takiego zainwestować.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 26 wrz 2017 07:49

Nieruchomości nadal cieszą się sporą popularnością, w sumie nie jest to takie dziwne, choć rzecz jasna też nie jest i łatwe, bo wymaga to naprawdę dużych nakładów pieniężnych.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 30 wrz 2017 12:19

Zgadzam się... Mnie się wydaje, że warto na przykład wybudować dom i go potem sprzedać. Najważniejsze, żeby do tego znaleźć niedrogie a solidne firmy. Jedne, które wykonają prace zaś drugie to w których będziemy dokonywać zakup wszelkich produktów. W razie czego jakbyś się zdecydował to zerknij chociażby tutaj mcgoodwork.pl. Znajdziesz tutaj solidne i mocne zamocowania instalacyjne od polskiego producenta. Nie są drodzy, a mimo to mają wysokiej jakości produkty i szeroki wybór.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 25 lis 2017 20:45

Czy jest to opłacalne - oczywiście, że tak. Wystarczy spojrzeć na takie firmy jak WAN, które w pierwszej kolejności wyszukują atrakcyjnych magazynów, mieszkań czy terenów, a potem je sprzedają z odpowiednim zyskiem. Poczytajcie sobie na ten temat - http://wan.com.pl/ szczególnie adres powinny sobie zapisać osoby, które albo mają jakieś ciekawe tereny na sprzedaż, albo też szukają dla siebie, aby kupić.

bella91

Post autor: bella91 » 01 gru 2017 08:37

Moim zdaniem inwestycje to bardzo dobry pomysł.Nieruchomości zawsze będą w cenie i można na ich sporo zarobić.
Zanim jednak zdecydujesz się na inwestycje zajrzyj na https://www.viem.pl/pl To portal finansowy, znajdziesz tam sporo artykułów na temat róznych sposobów inwestowania i porad. Myślę, ze Ci się przydadzą;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”