Złoto - na czym polega inwestycja?

W co inwestować pieniądze?
Barto

Złoto - na czym polega inwestycja?

Post autor: Barto » 17 lip 2017 08:24

Wszyscy mówią, że w złoto opłaca się inwestować. Jestem ciekaw, jak to wygląda w praktyce? Czy można na tym zarobić? Jeżeli tak, to jak?

gosh

Re: Złoto - na czym polega inwestycja?

Post autor: gosh » 26 lip 2017 10:33

Złoto można kupić jak jest taniej, a sprzedać jak cena wzrośnie.

kromeczka

Post autor: kromeczka » 24 paź 2017 13:31

Tylko nie biżuteria, bo ta ma powiedzmy w sklepie wartość 200 zł/gram, a w sprzedaży 80 zł/gram, więc na tym zawsze tracisz. Najlepsze są tzw. sztabki inwestycyjne albo złote monety.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 25 paź 2017 09:52

Sama dokladnie nie wiem ale powoli zaczynam interesować się tym tematem. Na stronie http://www.viennalife.pl/strefa-inwesto ... -funduszy/ znalazłam bardzo ciekawą ofertę inwestowania na plaformie funduszy inwestycyjnych i wydaje się to być bardzo bezpieczną opcją. Zastanawiam się nad mniejszymi kwotami na początek, chyba że ktoś z was ma doświadczenie i może wytłumaczyć coś więcej na ten temat

Coldi

Post autor: Coldi » 27 paź 2017 19:47

Ponoć złoto jest zawsze w cenie więc na takiej inwestycji nigdy się nie traci jednak czy jest to tak opłacalne z perspektywy czasu to Wam nie powiem. Wiem jednak, że mając dobre pomysły na pewno warto je wykorzystać. Przy inwestowaniu warto wiedzieć co nieco o funduszach venture capital w Polsce. Sporo na ich temat znajdziecie na ich http://inwestycjekapitalowe.com/fundusz ... -w-polsce/ stronie. Zajrzyj jeżeli temat Cię interesuje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”