Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 07 cze 2017 11:06

Zobaczę jak dzisiaj, czy sprawdzi się moja teoria, że początek i koniec sesji są na plusie, a środek na minusie. Oczywiście zakładam, że nic się nie będzie rewelacyjnego działo. Na tą chwilę skokowo, niczym skoczek. Teraz powinno nastąpić osłabienie, zobaczymy. Jeżeli tak jest z walorem można grać na jednej sesji, sprzedawać i kupować. Zastanawiam się też nad taką opcją.

Roberto

Post autor: Roberto » 07 cze 2017 17:30

Idealnie to się sprawdziło, czyli rozpoczęcie sesji 1,08, zakończenie też 1,08, a środek sesji spadek. Potwierdza się moja teoria co do zachowania Serinusa na sesji. Poważnie zaczynam się zastanawiać, czy nie zacząć sprzedawać i kupować w tym samym dniu. Trochę pracy by było, ale może warto się pobawić. Oczywiście nie jakieś wielkie ilości akcji, ale po kilka tysięcy sztuk dałoby się w ten sposób sprzedać i kupić.

Roberto

Post autor: Roberto » 08 cze 2017 11:21

Na tą chwilę pomału, ale do góry, po groszu. Nie jest to może dużo, ale jak dla mnie to wystarczy. Gdyby codziennie o grosz drożała spółka to bym był super zadowolony. Na liczniku mamy 1,09. Jest dobrze. Tak spoglądam na Pertroinvest, jestem ciekaw, kiedy notowania tych spółek będą takie same. Serinus idzie do góry, Petroinvest idzie ostatnio w dól. Zobaczymy za dwa tygodnie, jak Petroinvest będzie opuszczał giełdę. Wówczas może poleci w dól na łeb na szyję.

Roberto

Post autor: Roberto » 08 cze 2017 17:26

Dzisiaj już nie była cosinusoida, tylko raczej trend wzrostowy. Serinus zakończył notowania na poziomie 1,13. Dobry wzrost. Ciekawe, że ropa jakoś nie drożeje, a spółka idzie do góry. Zrozum coś z tego i pisz wiersze. Może będę musiał napisać jakiś poemat, wówczas spółka wystrzeli niczym petarda do góry?

Roberto

Post autor: Roberto » 09 cze 2017 09:40

Coś mi się wydaje, że dzisiaj spadnie o kilka groszy. Ostatnio szedł nieznacznie do góry, jakieś odreagowanie musi być. Kilka groszy, to nie są wielkie straty. Zresztą piątek to wg mnie czas na małe spadki. Sprawdzimy, czy moje przewidywania są słuszne. Ja w każdym razie nie sprzedaję, idę w zaparte. Na tą chwilę mamy 1,13, czyli tak jak wczoraj na zamknięciu.

Roberto

Post autor: Roberto » 09 cze 2017 14:40

W tej chwili grosz na dól, nie jest to wielki spadek. Być może to ostatnie momenty przed wzrostami. Przypominam, że kilka dni temu osoby pełniące obowiązki zarządcze o przyjęły opcji na akcje. Być może będą zainteresowane trendem wzrostowym, aby zarobić na tym biznesie. Ja mam takie wrażenie, że poszybujemy do góry.

Roberto

Post autor: Roberto » 12 cze 2017 10:03

WIG od poniedziałku w dół, a Serinus....z lekka do góry. Coś mi po kościach chodzi, że spółka weszła w długotrwały trend wzrostowy. Pewnie już dosyć tych spadków i teraz czas na wzrosty. Kadra zarządzająca ma swoje w tym interesy, żeby spółka szła do góry. W tym tygodniu przewiduję wzrosty, no oczywiście nie jest wykluczony jednodniowy spadek. Czekamy ciągle na nowe wiadomości ze spółki, mam nadzieję, że będą pomyślne?

Roberto

Post autor: Roberto » 13 cze 2017 18:29

Tak nudno jak dzisiaj na Serinusie to już dawno nie było. Otwarcie i zamknięcie na tym samym poziomie i transakcji trochę mało. Co to zwiastuje, tego to nie wiem. W każdym razie lubię jak coś się na walorze dzieje, to oznacza, że będą jakieś zmiany. Dzisiaj to było wyczekiwanie, tylko na co na wzrosty, czy też spadki? Zobaczymy jutrzejszą sesję, coś mi się wydaje, że ten tydzień będzie taki jak dzisiaj.

Roberto

Post autor: Roberto » 14 cze 2017 10:49

Ja systematycznie, ale dokupuję akcję. Nie wiem, czy dobrze robię, ale wewnętrzne przekonanie, zmysł inwestora każe mi tak robić. Zobaczymy za kilka lat, czy miałem nosa i postawiłem na dobrego konia. Puki co na starcie dzisiaj bez rewelacji. Ten stan co wczoraj na zakończenie czyli 1,12.

Roberto

Post autor: Roberto » 16 cze 2017 09:53

Oscyluje pomiędzy 1,12, a 1,13 zł, zdaje się, że trochę większe zainteresowanie i ruch na parkiecie niż w środę. Wczoraj ze względu na święto giełda była zamknięta. Dzisiaj zobaczymy, jak na tą chwilę na Serinusie nic się ciekawego nie dzieje. Wzrosty i spadki o jeden grosz nie są to jakieś super wahania i nie pozwalają też na jakieś wielkie jednodniowe zarobki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”