Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 13 lip 2017 09:34

Takie małe obroty i brak zainteresowania spółką już dawno nie była widoczna. Wczoraj na zakończenie 1,09 zł. W tej chwili 1,08. Wszystko przy minimalnych obrotach. Tak będzie dopóki, dopóty coś nowego się nie wydarzy. Jakieś wiadomości, najlepiej pozytywne są tutaj potrzebne. Ropa dzisiaj mały spadek.

Roberto

Post autor: Roberto » 14 lip 2017 15:22

Wolne, ale ostatnimi czasy cały czas spadki. Nie zanosi się na jakieś ruchy w góry. Chyba, że spółka opublikuje wreszcie jakąś pozytywną informację. Już dawno niczego nie było. Może coś nastąpi w najbliższych dniach? Ja w każdym razie czekam. Mam dość dużo akcji. Ropa ostatnio idzie do góry, może Serinus też pójdzie w ślady ropy. Ja w każdym razie czekam, mam czas.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 lip 2017 18:14

Na początku dnia lekkie wzrosty do 1,09, potem spadek do 1,07. Faktem jest, że dzisiejszy dzień spółka zakończyła wzrostem +0,94 %.

Roberto

Post autor: Roberto » 24 lip 2017 10:29

Ciągle wolno ale na dół. Ten tydzień, przynajmniej na tą chwilę ta tendencja się utrzymuje. Paniki nie ma więc śpię spokojnie. Mam swoje akcje, może jeszcze dokupię, zobaczymy, czy moje przeczucia się sprawdzą. Na giełdzie podobno trzeba mieć nosa i bez tego ani rusz. W tej chwili Serinus ma 1,04 zł.

Roberto

Post autor: Roberto » 25 lip 2017 10:26

Mało transakcji nic się nie dzieje. Akcje po 1,06. W Kanadzie wczoraj spółka spadła, ale Kanada się ma nijak do notowań w Polsce. Ropa dzisiaj lekko w górę, ostatni tydzień też na plusie.

Roberto

Post autor: Roberto » 31 lip 2017 10:25

Ropa w ciągu tygodnia ostro podrożała. Może Serinus też pójdzie tą drogą i wreszcie odrobi straty z ostatniego półrocza. Na tą chwilę lekka w dół. W tej chwili 1,04 zł.

Roberto

Post autor: Roberto » 09 sie 2017 12:19

Nic z tych rzecz, ciągle tkwi lekko powyżej 1 zł i nic nie wskazuje na to, aby odbił w najbliższym czasie. A może to cisza i za chwilę burza nastąpi. Nieduże obroty, 1,03 w dniu dzisiejszym na tą chwilę. Co dalej, ja w każdym razie nie sprzedaję, cierpliwość to najlepsza cecha dobrego inwestora, tak wyczytałem. Może się w tym przypadku też sprawdzi.

Roberto

Post autor: Roberto » 21 sie 2017 15:22

Coś chyba wisi w powietrzu. Czyżby się kończył strajk w Tunezji? Jeszcze oficjalnego komunikatu nie ma, ale jakieś artykuły w prasie już się pojawiły, że porozumienie może być podpisane. Czy czeka nas eksplozja akcji Serinusa, może i tak być?

Roberto

Post autor: Roberto » 30 sie 2017 15:19

Chyba strajk już się skończył, drogi zapewne odblokowane. Kilka dni temu spółka poszła do góry, teraz już spada, ale jest duży ruch. Jedni kupują, drudzy sprzedają. W którą stronę to wszystko pójdzie? Ja stawiam na wzrosty i dokupię jeszcze ten walor. A co mi tam, raz kozie śmierć.

Roberto

Post autor: Roberto » 07 wrz 2017 15:12

Serinus ostatnio idzie do góry. Całe szczęście, że dokupiłem trochę akcji w bardzo dobrym momencie. Mam szansę trochę na tej spółce teraz zarobić. Kłopoty spółki mam nadzieję, że się skończyły, teraz tylko wzrosty i podróż na północ. Tunezja nareszcie zaczyna wydobywać, są przygotowania do wydobycia, no i myślą nad nową pompą. Pewnie będę musiał im moją rowerową podesłać, (no oczywiście to żart). Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, teraz to tylko wzrosty. Dzisiaj kurs kształtuje się w granicach 1,20 zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”