Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 11 wrz 2017 17:48

Coraz wyżej i ja końca nie widzę. Dawno mówiłem, że ta spółka ma potencjał i to jest tylko kwestia czasu kiedy ludzie zaczną na niej zarabiać. Ma swoje inwestycje w Tunezji i w Rumunii i teraz tylko do góry. Przecież kiedyś tak było, że jedna aukcja kosztował kilkanaście złotych. Teraz tylko 1,26, więc kierunek północ!

Roberto

Post autor: Roberto » 18 wrz 2017 23:25

Teraz ci sprzedają co kupili po 1,05. Mała zmiana pokoleniowa. Zarobili już dość i się wycofują. Kupują ci co chcą dalej zarabiać. Spółka po dobre perspektywy, więc pójdzie do góry. Takie jest moje skromne zdanie.

Roberto

Post autor: Roberto » 21 wrz 2017 16:33

Wleciałem tutaj na chwilę, po porannych wzrostach teraz mały spadek. Sesja się jeszcze nie skonczyła, według mnie na koniec dnia będzie małe odbicie. Generalnie walor idzie cały czas ostatnio do góry. Tak sądzę, że na koniec dnia będzie 1,24 lub 1,25. Zobaczymy czy moje przewidywania się sprawdzą?

Roberto

Post autor: Roberto » 21 wrz 2017 17:23

Jednak moje przewidywania nie sprawdziły się, dzisiaj na koniec dnia spadek do 1,20. Tragedii nie ma, w ostatnim tygodniu i tak niezłe są zyski na spółce. Byle tak dalej, a zostanę milionerem. Może za 10 lat, kto to wie, co w życiu człowieka czeka?

Roberto

Post autor: Roberto » 22 wrz 2017 16:31

Co się odwlecze, to nie uciecze. Dzisiaj znowu trochę do góry, wychodzi, że na tym samym poziomie jest spółka co wczoraj o tej porze. Co na zakończenie, tego nie wiem. Do zakończenia dzisiejszej sesji zostało pół godziny. Według mnie spadnie o dwa trzy grosze, tak jak wczoraj, w końcu zyski nie mogą trwać przecież wiecznie?

Roberto

Post autor: Roberto » 10 paź 2017 19:13

Ostatnio Serinus oscyluje w granicach 1,20, dzisiaj nieznacznie niżej na zakończenie, bo 1,18, czyli spadek o 2 grosze w porównaniu z ubiegłym dniem. Jakaś cisza ostatnio na pokładzie, może cisza przed burzą. Ja czekam na wzrosty, może w końcu się doczekam. W każdym razie nie zapominajmy o Rumuni i inwestycjach tej spółki w tym kraju. Pierwsze dochody powinny pojawić się w pierwszym kwartale 2018 roku.

Roberto

Post autor: Roberto » 11 paź 2017 11:10

Dzisiaj zdecydowanie do góry. Ja mam przeczucia, że to nie koniec dużych wzrostów. Dlaczego tak może być, główny akcjonariusz ma pieniądze i to nie tylko w tej spółce i wie co robi. Dla mnie to wizjoner, ja też poniekąd jestem taki i dlatego zauważyłem potencjał tkwiący w tej firmie. Jak wszystko dobrze pójdzie to może za rok, dwa aukcje nie będą kosztowały złotówkę, tylko kilka razy drożej. Róbcie co chcecie, ale ja inwestuję w Serinusa.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 paź 2017 13:21

Tak jak kiedyś 1 zł to była ta granica na której spółka się trzymała, tak teraz 1,20. Oscyluje w granicach tej sumy i jeden dzień trochę do góry, drugi dzień kilka groszy w dół. Czas na zdecydowane wzrosty lub spadki. Nie lubię jak coś stoi i ani drgnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”