Opiekunki ludzi starszych w Niemczech

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
opiekunka

Re: Opiekunki ludzi starszych w Niemczech

Post autor: opiekunka » 18 paź 2017 11:17

Pogoda dopisuję, wybieram się własnie na grzyby. Może uda mi się znaleźć jakiegoś podgrzybka, prawdziwka czy kozaka. Po pracy w Niemczech jako opiekunka, czas na odpoczynek i naładowanie akumulatora. Mam nadzieję, ze go naładuję, za kilka tygodni znowu wyjazd, a na Stelli znowu niemiecka codzienność.
Biznes forum

opiekunka

Post autor: opiekunka » 13 lis 2017 10:22

Pomału czas na zmianę. Ciepła posadka czeka na pracownicę. Ciepła, ponieważ staruszkowie lubią ciepło ze względu na to, że mają słabe krążenie. Ja lubię też ciepełko, nie płacę za ogrzewanie, wszystko w cenie. Lepiej niż u mnie w Polsce, tutaj muszę płacić za wszystko jak za zboże.
Biznes forum

mamaja

Post autor: mamaja » 15 lis 2017 19:43

Ja pracuję w tym charakterze już od 3 lat i ogólnie jestem zadowolona. Wiadomo, że praca bywa czasem męcząca ale daje też sporo satysfakcji :) No i nie oszukujemy się - połowa sukcesu to dobra agencja. Ja współpracuję z Dolce Vita i jest ok - stałe i dobre zlecenia, wypłata na czas. Można też liczyc na dodatkowe premie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”