Prezent na parapetówkę

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Sandra01

Re: Prezent na parapetówkę

Postautor: Sandra01 » 20 wrz 2016 08:27

Ja poszłam troszkę na łatwiznę ale stwierdziłam że dla mnie tak bedzie lepiej i wygdniej oraz dla nich. W prezencie na parapetówkę dałam im bon, by sami mogli wybrać prezent dla siebie i byli baaardzo zadowoleni :)

Lisa

Postautor: Lisa » 30 wrz 2016 11:30

Według mnie najlepszym prezentem na parapetówkę będzie coś , co się przyda w nowym domu. Z drugiej strony trudno dopasować jakiś element typu obraz czy rzeźba do upodobań właścicieli domu. Każdy ma swój gust i własną wizję wystroju wnętrza. Myślę jednak, że sprawdzi się jakiś sprzęt agd, który w nowym domu na pewno się przyda. Może to być na przykład żelazko bez pary Tefala. Mi taki prezent bardzo by się spodobał. Nawet jeśli mam żelazko, to przecież wszystko się zużywa. Zresztą, zawsze fajnie mieć nowe, lepsze, inne.

zuzia.gola

Postautor: zuzia.gola » 20 kwie 2017 20:34

Ja chyba bym kupiła kwiatka w doniczce i do tego dobre wino z kieliszkami. Widziałam dobre takie wina na: http://wineavenue24.pl/pl/wino-musujace . Mają tam ogromny wybór ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego.

alina31

Postautor: alina31 » 27 kwie 2017 18:33

Ktoś już tu zaproponował zakup robota kuchennego. Ja się do tego mogę podpiąć. Ostatnio własnie taki prezent kupiliśmy. I to wcale nie musi oznaczać dużych wydatków. Raz, że można się przecież złożyć z kimś, dwa, że obecnie dobry robot kupić idzie już za kilka stówek. Przykładem może być chociażby Thermomaster HA 800. Można nim zrobić praktycznie wszystko - od krojenia, po ciasto drożdżowe czy jednoczesne mieszanie i gotowanie potraw i warzyw na parze.

Wróć do „Ogólne rozmowy”