Ogrodzenie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
anus99

Re: Ogrodzenie

Postautor: anus99 » 15 mar 2013 10:04

KasiaMama pisze:Ja lubię drewniane ogrodzenia, te metalowe, a tym bardziej betonowe wcale mi się nie podobają, a takie ogrodzenie - sama chciałabym mieć.

z tego co kojarze to ogrodzenie balkonowe. Przynajmniej wiem że to się tam stosuje. Na płot szukałabym jednak czegoś zaimpregnowanego już, najlepiej ciśnieniowo tak jak te płoty boazeryjne z mojego poprzedniego wpisu.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontaktowanie:

Postautor: jagodka » 11 lip 2013 12:15

Z mężem zdecydowałam że zrobimy ogrodzenie z siatki, siatka będzie odpowiednia do naszego budującego się domu;) Teraz zastanawiamy się jeszcze czy dobrym rozwiązaniem w domu są takie pompy ciepła Gdynia, słyszałam że jest to bardzo dobry sposób na ogrzewanie domów. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

nosleep

Postautor: nosleep » 25 wrz 2014 16:38

Jeśli ogrodzenia to tylko plastikowe :) www.ogrodzeniaplastikowe.pl moim zdaniem ładnie się prezentują

Kryszka

Postautor: Kryszka » 05 paź 2014 19:37

Polecam ogrodzenia wykonane z elementów kutych, wyglądają ładnie i stylowo, nie są drogie, a są właśnie dosyć trwałe.

kreatynka

Postautor: kreatynka » 15 paź 2014 19:47

Jeśli kupować ogrodzenie to tylko z kutych elementów. Są naprawdę solidne i można je naprawdę ładnie wykończyć na przykład w kule na słupki.

aldonaxx

Postautor: aldonaxx » 17 paź 2014 11:40

Ja to w ogóle nie rozumie Polaków dlaczego lubią się tak odgradzać. Czy nie mogą mieć pięknej posesji z otwartym ogrodem tak jak jest to na zachodzie, a w oknach to niech sobie więcej firanek na wieszają- aby ich nie było widać.
Co za mentalność. Ja zrobiłam sobie taki winter garden, całe przeszklone z meblami rattanowymi http://www.meble.ogrodowe.net/rattanowe i jak sąsiedzi zimą przechodzą, to zda się, że zaraz przewrócą z gapienia.
A co bardziej wścibskie sąsiadki pytają: czy mnie na firanki nie stać, na co ja im odpowiadam: stać, ale nie lubię kurzu magazynować!

Awatar użytkownika
krysinski
Kontaktowanie:

Postautor: krysinski » 22 paź 2014 09:09

kreatynka pisze:Jeśli kupować ogrodzenie to tylko z kutych elementów. Są naprawdę solidne i można je naprawdę ładnie wykończyć na przykład w kule na słupki.

Ogrodzenia kute to klasyk, ale nie pasują do każdej posesji, bo bywają przytłaczające. Podobnym, ale zdecydowanie lżejszym optycznie ogrodzeniem są panele Decofor. Ich finezyjny kształt przykuje niejedno oko ;)

Obrazek

Dzięki połączeniu dwóch systemów Decofor Arco i Decofor Wave można uzyskać na ogrodzeniu efekt fali.

Obrazek
Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

epita

Postautor: epita » 01 sty 2015 15:20

bardzo mi się podoba takie ogrodzenie, ale widzę że wiele osób zaczyna robić wysokie murowane ogrodzenia - to mi się akurat nie podoba.

dagawe

Postautor: dagawe » 04 cze 2015 21:39

Ogrodzenie domu to ważna rzecz, dzięki temu czujesz się bezpieczny w swoim mieszkaniu :)
Ja wykonanie ogrodzenia zleciłam firmie http://zkmkonieczny.pl/ i jestem pozytywnie zaskoczona, wszystko zrobione solidnie i na czas, niska cena i solidna robota

nesnes

Postautor: nesnes » 20 cze 2015 13:17

Panele jak na zdjęciu to wyglądają korzystnie przy firmie, wokół domu nie podobają mi się.

Wróć do „Ogólne rozmowy”