Re: Ogrodzenie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Roberto

Post autor: Roberto » 29 lip 2015 22:55

Mi się osobiście podobają ogrodzenia kamienne wykonane z polnego kamienia. Mamy kamienia w Polsce bardzo dużo i w przepięknych kolorach. Są to pozostałości po lodowcu. Efekt jest fantastyczny, takie ogrodzenie z kamienia ma swój urok. Szkoda tylko, że ułożenie czegoś takiego wymaga tyle czasu i jest dość drogie.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 31 lip 2015 11:41

Przy metalowych ogrodzeniach ważne jest to, żeby je ocynkować. Wtedy trzymają się jeszcze dłużej ;).

karinapal

Post autor: karinapal » 03 sie 2015 11:13

Ja mogę przede wszystkim polecić palisadę poziomą z ogrodzenia.pl. Świetnie to wygląda i naprawdę dobrze się sprawdza.

nesnes

Post autor: nesnes » 29 wrz 2015 13:12

Profile pełne, dużo drożej, ale lepsze.

karolina12

Post autor: karolina12 » 01 gru 2015 01:08

jagodka pisze:Z mężem zdecydowałam że zrobimy ogrodzenie z siatki, siatka będzie odpowiednia do naszego budującego się domu;) Teraz zastanawiamy się jeszcze czy dobrym rozwiązaniem w domu są pompy ciepła, słyszałam że jest to bardzo dobry sposób na ogrzewanie domów. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
pompy ciepła to jeden z najnowocześniejszych sposobów na ogrzewanie. i domu i ciepłej wody. polecam poczytać wątki, które poruszaja temat ogrzewania lub cwu. tam jest wiele przykładów zastosowania, metody na dotacje,przykładowe urządzenia, czasem wypowiadają się specjaliści

Konsultant Viessmann

Post autor: Konsultant Viessmann » 01 gru 2015 12:14

karolina12 pisze:
jagodka pisze:Z mężem zdecydowałam że zrobimy ogrodzenie z siatki, siatka będzie odpowiednia do naszego budującego się domu;) Teraz zastanawiamy się jeszcze czy dobrym rozwiązaniem w domu są pompy ciepła Gdynia, słyszałam że jest to bardzo dobry sposób na ogrzewanie domów. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
pompy ciepła to jeden z najnowocześniejszych sposobów na ogrzewanie. i domu i ciepłej wody. polecam poczytać wątki, które poruszaja temat ogrzewania lub cwu. tam jest wiele przykładów zastosowania, metody na dotacje,przykładowe urządzenia, czasem wypowiadają się specjaliści
Witam, może ja pomogę?
Zależy Wam na pompie ciepła do ogrzewania? Do cwu? Może macie jakieś konkretne pytania?
Sam pomysł - bardzo słuszny, teraz tylko kwestia wybrać odpowiednie urządzenie - tutaj polecam sprawdzonych i kompetentnych projektantów.
Proszę pamiętać, że można już do istniejącego systemu grzewczego dobrać takie urządzenie np tylko przygtowujące ciepłą wodę, odciążające kocioł w lecie - by już nie pracował.
Można je łączyć dodatkowo w fotowoltaiką. Doradzę, ale muszę znać więcej szczegółów :)

Pozdrawiam!

blairr

Post autor: blairr » 07 sty 2016 10:14

Chyba najtaniej wychodzi ogrodzenie panelowe, albo zwykła siatka. No i oba można zamontować praktycznie samodzielnie.

weronisia1
Kontakt:

Post autor: weronisia1 » 15 sty 2016 20:41

tanio akcesoria ogrodzeniowe możesz dostać w firmie jmt.com.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”