Miejsce pracy - oświetlenie biurka?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Pastapasta

Miejsce pracy - oświetlenie biurka?

Post autor: Pastapasta » 19 mar 2013 10:00

Jak oświetlić miejsce pracy, którym jest biurko (mały, wydzielony kącik)
tak, żeby w razie gdyby wpadł klient nie było obciachu, ze wygląda to ciemno, głucho, i w ogóle jakiś babciowy abazur sprzed lat?
Czy taka lampa bedzie fajna, albo ewentualnie minimalistyczna?
Nie mogę się zdecydować, a chciałabym coś fajnego, w miare cenowo przyzwoitego i dośc "reprezentacyjnego", nawet jeśli ma stac tylko na biurku.

teczowypajacyk

Re: Miejsce pracy - oświetlenie biurka?

Post autor: teczowypajacyk » 22 mar 2013 09:14

ta druga jest taka delikatna i elegancka tylko ciekawe czy daje dużo światła choć zawsze można ustawić dwie takie lampki symetrycznie ;)

Awatar użytkownika
Biznesmenka

Post autor: Biznesmenka » 23 kwie 2013 14:46

Ja na swoim biurku w kącie do pracy mam lampkę ze ściemniaczem, ale nie sądzę, żeby takie coś sprawdziło się w miejscu, gdzie przyjmuje się klientów. Taka jak moja pasuje raczej właśnie do takiego domowego miejsca do pracy. Na Twoim miejscu wybrałabym tę drugą z przedstawionych opcję.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 06 maja 2013 17:44

Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy to moim zdaniem integralna sprawa. Powinno być one tak skonstruowane aby nasze oczy się nie męczyły - w końcu w pomieszczeniu będziemy spędzali ponad 8 godzin dziennie - a nawet więcej.
Ja w ostatnim czasie meblowałam swoje pierwsze biuro. Zamówiłam sobie takie lampki: swiatswiatla.pl i są moim zdaniem bardzo wygodne.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 21 maja 2013 14:32

Mi podobają się bardzo lampki jagodki :)

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 14 sie 2013 20:20

A może takie : żarówki led g4? Moim zdaniem tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w firmie - w miejscu pracy ;) Daje wyraźne ale niemęczące światło. Sama takie posiadam.

boyork

Post autor: boyork » 03 kwie 2014 16:57

może taka nowoczesna, wydaję mi się, że będzie prezentować się fajnie w każdej aranżacji

thunder

Post autor: thunder » 22 kwie 2014 14:01

Madzia Datura...sama spamujesz, więc zostaw w spokoju innych ludzi. Nawet nie skomentuję swojego zachowania. A tymi wielkimi obrazkami to dopiero forum zaśmiecasz.
Moim zdaniem jakiś kolorowy abażur również byłby świetnym pomysłem na oświetlenie biurka. Wszystko jeszcze zależy od tego jaki biznes prowadzimy ;-)

Biznesowa

Post autor: Biznesowa » 25 wrz 2014 16:44

Ja też szukam jakiejś ciekawej lampy biurkowej, no i dużo fajnego oświetlenia znalazłam tutaj: nexterio.pl. Bardzo przypadły mi do gustu lampy biurkowe LED od Philipsa, zresztą zobaczcie sobie same... Oni dużo fajnych rzeczy robią, ich lampy mają naprawdę ciekawe formy. Mi np. spodobały się te dwie:

Obrazek

Obrazek

belcia

Post autor: belcia » 25 wrz 2014 17:55

ta pierwsza jest bardzo ładna. Oswietlenie biurka to podstawa gdy pracuje się po nocach bo szkoda oczu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”