Zarabianie w internecie - jak to robicie?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mikos
Kontaktowanie:

Re: Zarabianie w internecie - jak to robicie?

Postautor: mikos » 21 sie 2015 12:02

Chyba najlepsza jest prywatna sprzedaż określonych artykułów, np. ubrań

Vaaksel

Postautor: Vaaksel » 21 sie 2015 13:03

Sama chciałabym wiedzieć jak zarobić pracując w internecie. Próbowałam rożnych programów partnerskich, ale niczego nie zarobiłam.

Grazyna88

Postautor: Grazyna88 » 26 sie 2015 11:48

A korzystał ktoś z Was z programów partnerskich? Jeśli nie, to polecam, bo jest to bardzo dobry sposób na zarobienie dużych pieniędzy. Najlepiej mieć do tego bloga, którego czyta wiele osób. Ofertę i wiele innych cennych informacji znajdziecie w http://www.salesmedia.pl/aktualnosc/13, ... acja-bloga

pepitka

Postautor: pepitka » 17 wrz 2015 20:45

Wiele osób na pewno już przekonało się, że prowadząc nawet bloga można nieźle zarobić!
Wiadomo pisanie tekstów zawsze możesz zlecić takiej osobie jak copywriter np. na https://goodcontent.pl
Zwłaszcza, że możesz tam wybrać sama daną osobę, która specjalizuje się i czuje się dobrze w danej dla ciebie tematyce.
Wystarczy go tylko dobrze rozreklamować i pozyskać sponsorów!

oskarr85
Kontaktowanie:

Postautor: oskarr85 » 02 paź 2015 12:26

Co do wspomnianych przez innych blogów i programów partnerskich, to muszę zaznaczyć, że naprawdę trzeba mieć umiejętności i szczęście by w ten sposób zarobić jakieś prawdziwe pieniądze. Choć może się to wydawać łatwe, to według specjalistów, jedynie kilka procent blogerów jest w stanie zarobić na blogu co najmniej 1000 zł miesięcznie, a większe sumy zarabia już mało kto.

elwirunia1

Postautor: elwirunia1 » 30 paź 2015 07:51

Jest wiele sposobów zarobkowania przez internet - czy to mlm (bardzo nielubiany - może dlatego, że na efekty trzeba czekać), czy to programy partnerskie, czy sprzedaż, czy pisanie tekstów. Najważniejsze w tym wszystkim jest, aby mieć swoją własną www - czyli zainwestować w wizerunek czy siebie czy swojego sklepu-biznesu. Więc warto zastanowić się w jakim iść kierunku, obrać front i zainwestować w profesjonalną stronę.

kinga2

Postautor: kinga2 » 21 mar 2016 20:33

Ja klikam w reklamy. Prosty, łatwy sposób na zarobienie kasy. Codziennie klikam w ''cash linki'' , najczęściej rano, bo jest ich najwięcej. A jeśli zaprosi się kogoś do Traffic Monsoon i ten ktoś się zarejestruję i będzie klikał to Ty zyskujesz dodatkową kasę. Fajna sprawa.

danka

Postautor: danka » 01 cze 2016 11:01

Ja pracuję jako copywriter i piszę teksty na zlecenie. Zaczęłam prawie rok temu i do dziś to robię. Trochę cierpliwości, wolnego czasu i dużo chęci i śmiało można spróbować. Jeśli ktoś by się zdecydował to podsyłam link do artykułu - http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-mam ... ywriterow/ Tam zamieszczone są wszelkie informacje.

Paloma

Postautor: Paloma » 01 cze 2016 11:03

a ile na tym jesteś w stanie zarobić?

Awatar użytkownika
Oluchna

Postautor: Oluchna » 08 cze 2016 14:13

thunder pisze:Faktycznie, copywriter to dość popularny zawód, ale trzeba wziąć pod uwagę, że to wcale nie taka prosta sprawa. Konkurencja jest naprawdę duża (wszyscy wiemy ilu jest bezrobotnych absolwentów kierunków humanistycznych), więc ciężko jest się wybić spośród innych, a jakoś trzeba zdobyć doświadczenie.

Popularny to zawód ponieważ w dobie internetu dostępny jest w zasadzie dla każdego. Niemniej nie jest on dla każdego przeznaczony. Zagmatwałam? Chodzi mi o to, że teraz copywriterem może być w zasadzie dowolny internauta chcący zdalnie zarobić, co nie zmienia faktu, że dobrze robi to zdecydowana mniejszość. Jeśli ktoś zastanawia się czy wejść w ten biznes, sugeruję przeczytać ten krótki tekst o 7 cechach, którymi powinien charakteryzować się dobry copywriter: https://minicrm.pl/blog/7-sposobow-abys-mogl-zarabiac-copywritingu/. Jeśli szczerze przed sobą odpowiecie, że którejś z nich nie macie, lepiej dać sobie spokój. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Wróć do „Ogólne rozmowy”