Koszt wyposażenia biura

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Dżej89

Re: Koszt wyposażenia biura

Post autor: Dżej89 » 13 gru 2017 10:01

Moim zdaniem meble metalowe nie będą świadczyć o profesjonalizmie itd. Pamiętaj, że biuro to najważniejszy punkt każdej firmy i jego odpowiedni wizerunek jest naprawdę ważny.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 gru 2017 11:43

W pracy spędzamy około jednej trzeciej swojego życia, co najmniej osiem godzin w biurze, a nierzadko też kończymy pracę w domu. Krzesła biurowe towarzyszą nam codziennie. Muszą więc być tak wygodne, byś wstał od nich bez bólu i dyskomfortu. Fajne nowoczesne krzesła widziałam w sklepie Mirat, zerknijcie sobie i sami zobaczcie. Spory wybór że co jeden to ładniejszy.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 15 gru 2017 13:05

Tak naprawdę to cięzko ocenic jaki będzie koszt wyposażenia biura bo wszystko zależy jak chcemy je urządzić. Ja np szukałam tanich mebli biurowych. Ostatecznie zamówiłam meble od firmy BiM, bo wykonują meble niedrogie ale bardzo dobrej jakości. Oczywiście koszty wyposażenia to nie tylko meble - dochodzi jeszcze sprzęt. Jak chcecie tanio wyposażyć to mozna pomyśleć o sprzecie używanym.

mamaja

Post autor: mamaja » 03 sty 2018 16:56

Myślę, że taki ostateczny koszt wyposażenia biura zależy przede wszystkim od jakości sprzętu w jaki zainwestujemy. Można też zawsze rozważyć opcję wynajmu sprzętu biurowego jak chociażby drukarki. Fajną ofertę ma firma Kserokop. Ta drukarka marki Konica to wielofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić nie tylko kolorową kopiarkę czy drukarkę sieciową ale także kolorowy skaner.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 11 sty 2018 07:04

Sporo, naprawdę sporo zaoszczędzisz jeśli wcześniej pomyślisz o umeblowaniu adekwatnym do położenia Twojego biura. Jeśli zamierzacie działać w piwnicach - zakup metalowych mebli będzie obowiązkowy! W szczególności mam na myśli regały archiwalne. Wiesz, jakie straty możecie ponieść na skutek złego przetrzymywania dokumentów?

Elizka

Post autor: Elizka » 17 sty 2018 19:02

Nie oszczędzam na wyposażeniu biura, który stanowi wizytówkę mojej firmy i zapewnia komfort przy ośmiogodzinnej pracy moich pracowników. Sofę i fotele postanowiłam zamówić tutaj mebleperfect.pl i ku mojemu zdziwieniu w swojej ofercie mają kompletnie darmową dostawę. Bardzo podoba mi się ich styl, który idealnie komponuje się z aranżacją mojego biura.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 07 lut 2018 18:36

Najważniejsze jest to, żeby znaleźć dobre meble, które będą nadawać się do biura. Bo takie zwykłe, które nie są robione pod biura, to niestety raczej się nie nadają... Ja kupiłam meble biurowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Najlepsze są szafki aktowo-kartotekowe, które naprawdę znacznie ułatwiają mi pracę :) lubię mieć wszystko posegregowane, bo dzięki temu szybciej znajduję potrzebne mi dokumenty.

monika8934

Post autor: monika8934 » 30 mar 2018 16:45

Ciężko określi konkretne koszty, ponieważ możesz korzystać z droższych i tańszych mebli. Możesz zdecydować się na coś konkretnego albo na coś standardowego. Kosztami można manipulować i to tak naprawdę Twoja sprawa. Możesz to przekalkulować i sprawdzić, czy możesz brać, czy musisz szukać czegoś tańszego.

babinka87

Post autor: babinka87 » 22 kwie 2018 12:36

My kupiliśmy piękne meble w dobrej cenie w salonie 10Office. Super nam doradzono, meble są nie tylko ładne i reprezentacyjne, ale i solidne, a przede wszystkim wygodne :)

Chylon

Post autor: Chylon » 22 kwie 2018 20:56

Bardzo opłacalna okazała się inwestycja w meble z oferty Meblomet. Dzięki nim wyposażyłem moje biuro w wysokiej jakości meble, prezentujące się bardzo oryginalnie. I najważniejsze - ich koszt nie był wysoki! A otoczenie biura niezwykle się zmieniło dzięki nim. Praca stałą się dużo większą przyjemnością, pracownicy są bardzo zadowoleni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”