Koszt wyposażenia biura

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
SoloKolos
Kontakt:

Re: Koszt wyposażenia biura

Post autor: SoloKolos » 09 maja 2016 12:00

Koszta przy zakładaniu firmy są różne, w zależności od branży jaką sobie wybierzemy. Na pewno sporo pochłonie sam sprzęt: komputer, drukarka, niszczarka itp. ale to jest potrzebne bez dwóch zdań. Jakieś meble i ewentualnie reklama, dekoracje, plakaty. Najlepiej to wszystko zliczyć. Zrobić zestawienie wydatków i wtedy łatwiej będzie "ogarnąć" cały temat i podejść racjonalnie, do tego co jest nam faktycznie niezbędne. "Na oko" nie ma co tego robić... bo można popłynąć, a wystarczy pomyśleć i wszystko dobrze posprawdzać i przeliczyć.
Artykuły i urządzenia biurowe - sklep internetowy SoloKolos.pl

sonecko

Post autor: sonecko » 10 maja 2016 10:59

Wszystko zależy od branży i Twoich wyobrażeń. Można urządzić biuro po taniości, np. kupując używane meble.

brevka

Post autor: brevka » 10 maja 2016 14:25

[quote="sonecko"]Wszystko zależy od branży i Twoich wyobrażeń. Można urządzić biuro po taniości, np. kupując używane meble.
Zgadzam się. Można poszukać na OLX albo na Allegro, bardzo dużo osób sprzedaje meble w idealnym stanie w dobrej cenie :)

anna_ka

Post autor: anna_ka » 12 maja 2016 19:18

Ja tez na początku myślałam aby kupić sprzęt na jakiś serwisach lokalnych ale ostatecznie wybrałam nowy. W końcu taka niszczarka nie kosztuje majątku a przynajmniej ma się gwarancję. A z używanym sprzętem to rożnie bywa.... Raz działa raz nie działa.

Jakusia

Post autor: Jakusia » 13 maja 2016 13:10

Sama zajmuję się wyposażeniem biur i mogę z doświadczenia powiedzieć, iż w przypadku pracowników biurowych koszt utworzenia jednego stanowiska roboczego kosztuje średnio 10 tysięcy zł, na co składa się koszt zakupu mebli, komputera, drukarki/urzadzenia wielofunkcyjnego, telefonu a także zaopatrzenia w artykuły biurowe.

Biznesowa

Post autor: Biznesowa » 24 maja 2016 17:39

Oczywiście wszystko zależy, w jakim standardzie chcemy to biuro wyposażyć oraz jakich urządzeń chcemy używać. Wszelkie wyposażenie może pochodzić z różnych półek cenowych i reprezentować określoną jakość. Myślę, że warto skupić się na artykułach biurowych, bo jest to coś, co najszybciej się zużywa i co trzeba regularnie dostarczać do biura. Warto więc korzystać z przywilejów dla stałych klientów.

green.eyes87

Post autor: green.eyes87 » 31 maja 2016 14:36

Osobną kwestią jest zakup sprzętu IT - komputery itp. a także urządzenia biurowe. My zakupiliśmy zestaw PC składany dla nas, uwzględniający nasze oczekiwania. Zamawialiśmy ze sklepu Trysja Moim zdaniem stacjonarny komputer PC w biurze sprawdza się dużo lepiej niż laptop.

arlett

Post autor: arlett » 04 cze 2016 17:39

Koszty wyposażenia biura są bardzo rózne. Ja np planuję wydać ok 20 tysięcy. Póki co czaję się na gabloty zewnętrzne zastanawiam sie nad zamówieniem ich by mieć gdzie umieszczać rózne informacje z ofertą firmy. Myslicie, ze to dobry pomysł? Nie chcę skupiać się tylko na internecie.

ewelline

Post autor: ewelline » 27 cze 2016 19:54

Na pewno koszt jest mniejszy jeśli urządzamy biuro w domu. Ja właśnie mam taki plan. Do tego będę miała też dzieci obok siebie, co jest dla mnie bardzo ważne. Takich kilka fajnych praktycznych rad dot. wystroju biura znalazłam w artykule http://hobbydom.pl/urzadzanie-wnetrz-ja ... owe-biuro/ . Polecam przeczytać, by wiedzieć jakich błędów nie popełniać

iza.izabela

Post autor: iza.izabela » 27 cze 2016 22:57

Bardzo fajne meble biurowe można kupić w salonie 10office.pl jest w czym wybierać, a stosunek jakości do ceny naprawdę przyzwoity :) My meblowaliśmy biuro po remoncie właśnie w tym salonie, wyszliśmy z założenia, że to inwestycja na lata i warto znaleźć meble, które będą służyć dłuższy czas.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”