Koszt wyposażenia biura

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
erabev

Re: Koszt wyposażenia biura

Post autor: erabev » 05 sty 2016 14:05

Jeśli nie planujesz zmieniać lokalizacji za rok czy dwa, warto postawić na coś solidnego.

Awatar użytkownika
Nopur4

Post autor: Nopur4 » 05 sty 2016 15:16

Zależy ile masz pieniędzy - czasem idzie znaleźć coś ładnego za niską cenę. Ewentualnie szukaj po Ikei - jest minimalistyczna i uniwersalna :)
Jestem niespokojny i zagubiony. Zatem pierwsza zasada nakazuje podzielić się tym z innymi.

margo903

Post autor: margo903 » 16 sty 2016 17:37

Warto pomyśleć o wystroju wnętrzu a także dodatkach takich jak drukarka czy niszczarka. Takie niszczarki do papieru przydadzą się do niszczenia dokładnego naszych dokumentów, które powinno się dokładnie niszczyć, aby dane nie przechodziły w ręce niepowołane. Wiele firm w nie nie inwestuje a potem są z tego tytułu problemy.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 18 sty 2016 15:24

Koszty są czasem duże, ale każda firma może je włożyć w finanse a to zawsze się jakoś coś zwraca. Na pewno warto pomyśleć o dobrej drukarce np. Niszczarka Fellowes 125Ci, która w biurze przyda się w 100% i do tego będzie ona na długie lata. Ma wiele ciekawych funkcji a do tego cenę przystępną.

dynamical

Post autor: dynamical » 28 sty 2016 15:02

Moim zdaniem taka drukarka powinna być ekonomiczna. Można za nią zapłacić trochę więcej, jeśli nie będziemy musieli dużo płacić za tusze. Sama kupuje tusze zamienniki z tej strony http://tonerdodrukarki.pl/c/10/tusze-alternatywne.html dałam trochę więcej za drukarkę, ale jestem pewna, że mi się już zwróciło :) a do tego nie mam z nią żadnych problemów

dynamical

Post autor: dynamical » 29 sty 2016 14:45

jak sie chce to mozna zaoszczędzic kupując w sieci...

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 11 lut 2016 10:45

To prawda, w internecie zdecydowanie jest taniej. Tusze i tonery zarówno oryginalne, jak i zamienniki można kupić za połowę ceny która jest w sklepach stacjonarnych. Ja sama tak kupuję wszystko, zarówno akcesoria biurowe jak i tusze i tonery do drukarek w biurze tam gdzie mają konkurencyjne ceny i darmową wysyłkę, więc oszczędzam dwukrotnie.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 22 lut 2016 06:18

Wiele czynników składa się na to, jak ma wyglądać biuro i ile pieniędzy w nie zainwestować. Jeśli ma to być biuro, w którym będą obsługiwani petenci i jest to firma, gdzie wymagany jest prestiż, wiadomo, że i wystój musi być odpowiedni. Jeśli klient spędza dłuższą chwilę w biurze, warto zadbać o wygodne miejsce siedzące i stół kawowy, przy którym swobodnie można posiedzieć i porozmawiać o produkcie.

gaja

Post autor: gaja » 27 lut 2016 20:37

Koszt ogólny wyposażenia biura może wydawać się spory. Trzeba jedna wziąć pod uwagę fakt, że większość przedmiotów będzie służyć nam przez lata. Na pewno warto zerknąć sobie tutaj tusztusz.pl. Mają tam wszystkie artykułu niezbędne do wyposażenia biura. Przy zamówieniach za ponad 350zł mają darmową przesyłkę. Moje zdanie jest takie, że warto kupować wszystko w jednym miejscu.

iksik87

Post autor: iksik87 » 27 lut 2016 22:18

Jeśli chodzi o podstawowe wyposażenie, typu meble biurowe, krzesła do biura itp., to moim zdaniem nie warto oszczędzać, bo umeblowanie powinno służyć latami i być solidne. Bardzo dobre meble mają Nowy Styl czy Profim, meble tych producentów można znaleźć w dobrych cenach w internecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”