Prezent dla mamy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kubiaczka

Re: Prezent dla mamy

Post autor: kubiaczka » 30 mar 2017 09:58

Mamie możesz jak najbardziej kupić na prezent fajną torebkę. Mamy wiosnę, a każda kobieta lubi zmiany na tę porę roku i nową garderobę. Zobacz sobie do sklepu Torebki Zawsze Lubiane. Mają świetne torebki, takich marek jak Nobo, Monnari, czy David Jones. sama niedawno zamawiałam tam swoją torebkę.

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:26

Mamie możesz także kupić jakieś fajne kosmetyki do makijażu. Wiem, że Pierre Rene ma bardzo dobre matowe pomadki do ust, które świetnie się trzymają. wytrwają na ustach spokojnie kilka godzin i nie przesuszają ust. Sama jej używam i bardzo, bardzo lubię!

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 08:28

Albo jakieś dobre kosmetyki do makijażu. Moja mama maluje sie na codzień, więc zakupiłam jej fajny podkład liftingujący z http://pierrerene.com Jest z niego bardzo zadowolona, bo rzeczywiście ładnie wygląda na buzi, pieknie ją rozświetla i co najważniejsze nie wchodzi w żadne zmarszczki, więc ich nie podkreśla. Ma ładny odcień, który idealnie stapia się ze skórą.

gagatka

Post autor: gagatka » 14 cze 2017 11:48

Bałabym się dać kosmetyki. Wolę chyba jednak po prostu kupić bon do drogerii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”