Prezent dla mamy

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Prezent dla mamy

Post autor: kier » 19 paź 2013 10:05

Co kupić prezent dla mamy? Mówi, że wszystko ma ale wiecie, trzeba coś kupić :) ....
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Re: Prezent dla mamy

Post autor: tamirka » 19 paź 2013 21:10

Kobiety kochają biżuterię! Sama wiem po sobie, że tego biżuterii nigdy za wiele i zawsze gdy mam trochę nadprogramowych funduszy to robię sobie takie małe prezenty :D
Jeżeli chcesz kupić coś eleganckiego i nie wydać na to fortuny kup coś srebrnego np takie kolczyki
Takie z czarnym kryształem Swarovski
będą pasowały do wszystkiego :)
Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 23 paź 2013 15:57

Ja mamie w prezencie urodzinowym kupiłam e-papierosy, okazało się że trafiłam;) Bardzo chciałam aby mama rzuciła ten okropny nałóg, udało mi się z pomocą e papierosów. moim zdaniem był to bardzo dobry i przemyślany prezent, może warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem jak Twoja mama pali.

sandrita83

Post autor: sandrita83 » 13 lis 2013 21:46

Ja myślę , że najlepszym prezentem będzie coś zrobienie własnoręcznie. Czyli coś od serca dane z inicjatywą własną. Ewentualnie zobacz co ostatnio z rzeczy prywatnych się mamie po psuło lub kończy swój żywot. I wymień na nowe:)

dari_a_81

Post autor: dari_a_81 » 16 lis 2013 22:18

Popieram tamirkę: biżuteria rządzi :)
Ja zakupiłam kolczyki dla mamy i sama dla siebie znalazłam przy okazji, jeszcze nie raz tam będę robiła zakupy ponieważ jest tam tak dużo biżuterii wszelakiej, promocji, że człowiek może się uzależnić od zakupów tam,...Co najważniejsze, długo kupowałam biżuterię w sklepach stacjonarnych, na Allegro i przeważnie wzory się powtarzały, były już tak oklepane, że się odechciewało.

Kotek

Post autor: Kotek » 18 lis 2013 11:12

Ja mojej mamie w tamtym roku zrobiłam fajny prezent dając jej fotokalendarz. Zamieściłam tam fajne teksty pod zdjęciami jej wnuków, z którymi na co dzień nie ma okazji przebywać bo mieszkamy w Anglii. Był to rewelacyjny prezent ponieważ miała swoich urwisów na ścianie, a co więcej mogliśmy w kalendarzu umieścić dodatkowe święta i wyjątkowe dni takie jak na przykład przyjazd do Polski, na który ona tak bardzo czekała.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 20 lis 2013 16:31

Fotokalendarz to świetny pomysł na prezent. Nasi rodzice przeważnie lubią mieć zdjęcia najbliższych w pobliżu, a mając je na kalendarzu w widocznym miejscu z pewnością będą się cieszyć.Zrobienie takiego fotokalendarza jest niezwykle proste.

olka12

Post autor: olka12 » 09 gru 2013 15:59

A może coś z galanterii skórzanej. Ostatnio sprezentowałam sobie kuferek. Jest bardzo poręczny, ale i zarazem pakowny.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 gru 2013 10:19

Moim pomysłem na prezent są garnki do indukcji. Co myślicie o tego typu prezencie? W kuchni na pewno się przyda, są to oryginalne garnki najwyższej jakości.

buba

Post autor: buba » 11 gru 2013 15:26

Moja mama mieszka w Hiszpanii, dlatego, dość nietypowo, w prezencie dostanie ode mnie przesyłkę ze sklepu wedlinek.pl pełną polskiej kiełbasy i szynki ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”