Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
dnowaczek878

Re: Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

Post autor: dnowaczek878 » 26 lis 2016 13:27

Kosmetyki jednak nie dadzą tego efektu co zabiegi medycyny estetycznej. Na pewno jest to bardziej opłacalne a efekt trzyma się dłużej.

biedroska

Post autor: biedroska » 23 lut 2017 23:13

Nie zastąpi, chociaż podejrzewam, że medycyna estetyczna będzie teraz coraz bardziej popularna. Kobiety są świadome, chcą pieknie wyglądać, a to już nie jest temat tabu. Moja mama, która cale życie była piękną kobietą przestała być pewną siebie wlaśnie wraz z pojawieniem się glębokich zmarszczek. Na szczęście pomogła jej wizyta w gabinecie dermedika w krakowie. Mama zrobiła sobie zabieg wypełniania zmarszczek u doktora Ordynowskiego. Wygląda teraz super i odzyskała pewność siebie.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 30 mar 2017 09:27

Na pewno medycyna estetyczna nie zastąpi kosmetyków, bo sa one pierwsze w walce ze starzejąca się skórę. Dopiero w późniejszym etapie sięgamy po konkretne zabiegi. Ja robiłam sobie niedawno mezoterapie igłową w Dermedika w krakowie. Powiem Wam, że jeszcze nigdy nie miałam takiej fajnej i jędrnej skóry na twarzy! Jest teraz mega nawilżona i jednolita.

Awatar użytkownika
Marcysia18

Post autor: Marcysia18 » 01 kwie 2017 00:01

Medycyna estetyczna nabiera pędu w rozwoju, to fakt i w sumie bardzo dobrze, że tak się dzieje :) Sama likwidowałam blizny potrądzikowe peelingiem medycznym (Yellow Peel) i kosmetykami pewno bym takich efektów nie uzyskała, z drugiej strony wydaje mi się, że med. estetyczna jest raczej sposobem radzenia sobie z istniejącymi problemami. A skóra wymaga codziennej pielęgnacji i nie wyobrażam sobie, żeby jakiś zabieg miał to zastąpić. Nawet po zabiegach często wskazane jest stosowanie profesjonalnych kosmetykow pielęgnacyjnych.

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:36

Wiadomo, że medycyna estetyczna idzie bardzo do przodu, ale kosmetyki nadal stosować trzeba. Ja akurat poddalam się zabiegowi mezoterapii igłowej w gabinecie dermedika w krakowie. Bardzo podobają mi się rezultaty tego zabiegu. Skóra wygląda młodziej.

mikowska

Post autor: mikowska » 22 kwie 2017 05:42

Kosmetyki na pewno nie zniknął ze sklepowych półek, ale teraz mamy dostęp do urządzeń wysokiej jakości, które można stosować w domu. Sprawdźcie sobie na przykład sprzęt typu jonowa sauna kosmetyczna do twarzy zapewniająca głębokie oczyszczenie i nawilżenie skóry.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 09:04

Teraz medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularna i coraz więcej osób z niej korzysta. Ja na przykład robiłam sobie wypełnianie zmarszczek w gabinecie dermedika w krakowie. Super się teraz z tym czuję, bo wyglądam młodziej i czuję się bardziej atrakcyjna.

malutka15

Post autor: malutka15 » 22 maja 2017 16:48

Ja uważam, że tak. Tak jest na przykład z rozstępami. Moim zdaniem kremy na rozstępy zupełnie nie działają. Próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomogło. Dopiero za namową koleżanki wybrałam się do Vici Clinic w Krakowie na usuwanie rozstępów laserem ResurFX. I to był strzał w dziesiątkę. Po trzech zabiegach rozstępy znacznie się spłyciły, są praktycznie niewidoczne. Warto poczytać trochę o laserowym usuwaniu rozstępów.

amende
Kontakt:

Post autor: amende » 23 maja 2017 12:14

Niee na pewno tak się nie stanie. Prawidłowa pielęgnacja to przecież podstawa. Bez tego ani rusz. Tak naprawdę powinno być na odwrót: pielęgnacja powinna zastąpić medycynę estetyczną:)

Awatar użytkownika
Jagodzianka333

Post autor: Jagodzianka333 » 01 cze 2017 17:08

Ostatnio w ogóle czytałam ciekawy raport dotyczący właśnie medycyny estetycznej, polecam wszystkim zainteresowanym tematem: http://misjame.pl/services/raport-misja-medycyna-estetyczna/ :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”