Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
bella91

Re: Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

Post autor: bella91 » 13 sty 2016 20:29

Też uważam, ze medycyna estetyczna nie zastąpi kosmetyków, głównie dlatego, że zabiegi są dość drogie w porównaniu do kosmetyków. Ja mam popękane naczynka i kosmetyki do cery naczynkowej bardzo mi pomagają. Nie stać mnie na serię zabiegów póki co. Może w przyszłości pójdę na zamykanie naczynek ale na razie ratuję się kosmetykami.

Kulukco

Post autor: Kulukco » 14 sty 2016 19:43

Ja przyznam, że trochę nie rozumiem kobiet, które z każdą częścią ciała chodzą do kosmetyczki. Nie wiem, czy to lenistwo czy wygoda. Moja jedna koleżanka używa tych kremów przeciwzmarszczkowych, a druga chodzi na specjalne zabiegi. I ta pierwsza wygląda o niebo lepiej.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 29 lut 2016 08:06

Uważam, że tak. Już np. kremy na rozstępy wypadły z obiegu bo są nieskuteczne, dużo bardziej skuteczne są zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić w Vici Clinic w Krakowie. Po 3-5 zabiegach rozstępy stają się praktycznie niewidoczne. Po co więc tracić fortunę na kosmetyki, jeśli one nic nie dają? :)

moniake

Post autor: moniake » 29 lut 2016 09:13

Nie zastąpi. Skóra wymaga chcąc nie chcąc ciągłej pielęgnacji a przynajmniej nawilżenia.

rossa87

Post autor: rossa87 » 17 mar 2016 22:06

Swoją drogą... Nie ma co generalizować. Jedna kobieta ma super geny i dodatkowo pięknie, bezzmarszczkowo się starzeje, druga mimo stosowania kremów i innych kosmetyków, nawet tych z górnej półki, upływ czasu zauważa szybciej. Moim zdaniem medycyna estetyczna może uzupełniać codzienną higienę z użyciem odpowiednio dobranych kosmetyków. Sama stosuję zabiegi, np mocno nawilżającą mezoterapię z kwasem hialoronowym i widzę efekty.

Basikskrk

Post autor: Basikskrk » 01 cze 2016 20:01

Myślę, że to oczywiste. Nawet najlepszy kosmetyk nie jest tak dobry jak i solidny zabieg. Na zmarszczki na pewno lepiej działa kwas hialuronowy niż zwykły krem przeciwzmarszczkowy.

Awatar użytkownika
majuniek9

Post autor: majuniek9 » 09 cze 2016 13:17

Ja uważam, że z czasem może zastąpić kosmetyki, choć nie wszystkie.
Tak jak napisała moniake, na co dzień czymś musimy nawilżać skórę, a nikt nie będzie biegał każdego ranka do kosmetyczki, ale jeśli chodzi o zmarszczki, problemy z cerą czy inne takie poważniejsze problemy, to skuteczność medycyny estetycznej bije kremy na głowę, będziemy wolały załatwić sprawę raz i porządnie niż używać kremów i liczyć na cud ;)
Ja długi czas męczyłam się w kurzymi łapkami, na które stosowałam najróżniejsze kremy, z mizernym efektem. Dałam się namówić na kwas hialuronowy, który świetnie wypełnił łapki. Więc jak dla mnie porównując krem i zabieg, ten drugi wygrywa.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 17 cze 2016 09:57

Za pomocą zabiegów medycyny estetycznej można poprawić pewne mankamenty swojej urody, ale na pewno nie zastąpi to używania kosmetyków. Swoją drogą efekty zabiegów u drolender.pl wyglądają niesamowicie! Jeśli miałabym się zdecydować na operację plastyczną, to pewnie właśnie tam.

Obrazek

dnowaczek878

Post autor: dnowaczek878 » 23 cze 2016 10:17

Witam, mam świadomość ,że ilu tu ludzi to tyle teorii więc najlepszym rozwiązaniem będzie jak skontaktujesz się ze specjalistą.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 09 sie 2016 06:44

Zabiegi kwasem hialuronowym są moim zdaniem bardzo dobre i efekt jest szybko widoczny. A jak obawiacie sie bólu, to wystarczy zaopatrzyć się w krem znieczulający. Stosuje sie go na 30 min przed zabiegiem. Świetnie niweluje odczuwanie bólu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”