Zatrudnianie pracowników

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Coldi

Re: Zatrudnianie pracowników

Post autor: Coldi » 28 sty 2016 19:48

Zatrudnienie odpowiedniego pracownika nie jest łatwe. Ostatnio czytałam artykuł o równym traktowaniu w zatrudnieniu i wszystko co należy wiedzieć. Według mnie bardzo przydatny artykuł dla osób które muszą prowadzić rekrutację

Sunsin

Post autor: Sunsin » 29 cze 2016 19:57

Bardzo ciekawy teks na Accounting pro odnośnie jaka umowa powinna być zawarta z pracownikiem - http://accountingpro.pl/jaka-umowa-z-pracownikiem/ - od pewnego czasu śledzę sobie tą stronę i muszę przyznać, że pojawiają się bardzo często wpisy, które są bardzo wartościowe.

vikav

Post autor: vikav » 15 wrz 2017 05:04

Rozmawiając z koleżankami, które prowadzą własne biznesy doszłyśmy do wniosku, że jednym z naszych problemów jest rekrutacja i zatrudnienie pracowników. przeczytałam niedawno, że odbywają się cykliczne spotkania pod hasłem HR na szpilkach. Czy któraś z Was uczestniczyła już w takiej konferencji i warsztatach? Najbliższa ma się odbyć w Bydgoszczy pod koniec września.

biedroska

Post autor: biedroska » 15 wrz 2017 14:35

Żeby dobrac odpowiednio pracowników na stanowiska, trzeba długiego procesu rekrutacyjnego, a u nas zwyczajnie nie mamy do tego ludzi i nie mamy czasu. Taka zewnętrzna firma, która się tym zajmuje to idealne rozwiązanie, my współpracujemy z Grupą No Problem

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 07 gru 2017 10:35

Ja mam stosunkowo młodą firmę i dopiero teraz będę zatrudniać pierwszego pracownika. Umowa o pracę raczej na razie nie wchodzi w grę. Będzie to albo zlecenie albo dzieło, właśnie próbuję zrozumieć, która w moim wypadku będzie odpowiednia. Wgryzam się w ten artykuł: http://www.echos.pl/umowa-o-dzielo-kied ... -podpisac/ . Pracowników szukam na grupach na facebooku i kilka sensownych osób już się zgłosiło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”