dieta a praca

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
fit_mama

Re: dieta a praca

Post autor: fit_mama » 09 sie 2016 14:11

Ja nie mam za bardzo czasu, żeby codziennie przygotowywać zdrowe posiłki do pracy. Niestety często kończyło się to fast-foodem, co odbiło się na mojej sylwetce. W końcu postanowiłam skorzystać z cateringu dietetycznego. Ja jestem bardzo zadowolona bo posiłki mimo, że niewielkie to jednak jedzone co 2-3 godziny powodują, że nie czuje się głodu przez cały dzień. Dzięki tej diecie udało mi się już schudnąć, a wcześniej bez głodzenia się nie udało mi się tego dokonać. Ostatnio też zaczęłam troszkę ćwiczyć. Na razie w domu, ale mam zamiar kupić karnet na siłownię.

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 15 sie 2016 11:25

Zgadzam się z tobą zawsze brakuje czasu na przygotowanie posiłków a catering dietetyczny to super sprawa. Ja natomiast mogę polecić http://slim-diet.pl/dieta-1000-1200-1500-2000-kcal/ bardzo smaczne i dobrze skomponowane posiłki. Wszystko świeże i ładnie podane.

AnastazjaA

Post autor: AnastazjaA » 16 sie 2016 13:35

Jeżeli chodzi o dietę to podstawa to zdrowe produkty na co dzień: kasze, warzywa, owoce i ryby. Warto też troszczyć się o odpowiednią ilość błonnika w diecie, możesz to robić jedząc na przykład wcześniej wspomniane kasze.

Coldi

Post autor: Coldi » 16 sie 2016 22:01

Jeżeli chcesz być na diecie,a nie wiesz jak to ugryź podczas pracy to przygotuj sobie takie posiłki jak makaron ze szpinakiem i serem feta i bierz je do pracy. Takk łatwo utrzymasz dietę w końcu będziesz jadła według ustalonych norm. Dla chcącego nie ma nic trudnego grunt to dobra organizacja. Ja też do pracy biorę posiłki dzięki temu jem zdrowo i smacznie. Polecam robić tak każdemu :)

Awatar użytkownika
allex6

Post autor: allex6 » 17 sie 2016 09:20

Praca nieco przeszkadza w utrzymywaniu diety, bo po pierwsze nie ma się czasu na gotowanie wymyślnych rzeczy, po drugie często nie ma się czasu, by cokolwiek przekąsić więc je się w różnych porach, kiedy powinno się jeść coś co stałą liczbę godzin.
Wiem to, bo sama mam z tym problem, co prawda mogę jeść obiad o normalnej porze w pracy, ale przez swój stres nie mogę przesadzać z ilością jedzenia, bo mam potem sensacje żołądkowe. A dopóki nie zmieniłam pracy to spokojnie dawałam radę ze zdrowym odżywianiem, choć teraz jestem dumna, że udaje mi się nie jeść słodyczy.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 18 sie 2016 14:52

Takie firmy jak Take a Fruit zajmują się dostawami warzyw i owoców dla firm. Myślę, że gdy potrzebna jest marchew krojona, rzodkiewka, bądź innego rodzaju warzywa, to warto się z nimi skontaktować i zapytać o ofertę. Zawsze świeże warzywa i owoce w atrakcyjnych cenach.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 21 sie 2016 20:07

Można sobie zamawiać catering do pracy, najlepiej oczywiście dietetyczny.

Marta38

Post autor: Marta38 » 21 sie 2016 23:06

Czasem po prostu ciężko jest schudnąć. Jeśli zmagacie się ze zrzuceniem kilogramów od dłuższego czasu, to najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu wizyta u psychodietetyka, który ułoży Wam odpowiednią kurację uwzględniającą Waszą aktualną sytuację. Uwierzcie mi, że takie działanie ma dużo większy sens i jest warte zachodu.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 sie 2016 11:00

Jeśli ktoś bardzo czegoś chce, to na pewno znajdzie rozwiązanie. Tak samo w tym przypadku. Przecież są takie firmy jak http://www.food2door.pl/ które dostarczają każdego dnia zdrowy catering z dostawą do domu. Warto to wykorzystywać :)

garsonka

Post autor: garsonka » 31 sie 2016 13:23

w pracy jak najbardziej można zachować swoją dietę, wszystko zależy od chęci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”