prezent dla ojca

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kubiaczka

Re: prezent dla ojca

Post autor: kubiaczka » 30 mar 2017 09:39

Ubranie jest zawsze fajnym pomysłem na prezent. Zobacz sobie ofertę sklepu 4F, mają bardzo dobrej jakości odzież sportową. Mają bardzo ładne bluzy i swetry https://4f.com.pl/bluzy__swetry,16,0.html na pewno coś wybierzesz.

patrycjusz090
Kontakt:

Post autor: patrycjusz090 » 11 kwie 2017 15:04

Imieniny mojego taty dopiero w lipcu i tak jak każdego roku tak i w tym, mam problem, co kupić na prezent. Z pewnością nie będzie to coś, co stałoby na półce i zbierało kurz. Jestem zdania, że prezent powinien być spełnieniem marzeń, czymś, co osobę obdarowaną ucieszy, czego akurat potrzebuje, i co będzie dla niej praktyczne. Myślę o zegarku, ale nie na rękę tylko na łańcuszku, takim kieszonkowym, eleganckim, przyciągającym wzrok na siebie. Taki zegarek jest już rzadkością, a przecież bezwzględnie jest ciekawszy od tradycyjnego. Podoba mi się
https://www.edibazzar.pl/Kieszonkowy-Zl ... unk-M.html i chyba się na ten zdecyduję. W prawdzie do lipca jeszcze daleko, ale nie będę zwlekał, boję się, że może zabraknąć w ofercie.

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 16:11

Kup ojcu jakąś fajną eletronikę, może jakieś sprzęty do garażu, które mogą się mu się przydać. zajrzyj koniecznie do sklepu wasserman.eu tam jest kopalnia takich pomysłów i sprzętów. No i warto też zaglądać na ich aukcje.

Lukrecja

Post autor: Lukrecja » 09 maja 2017 22:24

Może coś związanego z jego hobby. Lubi ogródek, to może kosiarkę, lubi majsterkować, to może jakąś szlifierkę, Coś w tym guście.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 18 maja 2017 09:28

No właśnie, jak tylko lubi majsterkować, to koniecznie coś do remontów, wykończeń, prac domowych. Może jakiś zestaw kluczy? Widziałam pojedyncze klucze i całe zestawy w sklepie wasserman.eu Zobacz tam sobie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”