czy kupować telewizor w sklepie internetowym?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
nina_ky

Re: czy kupować telewizor w sklepie internetowym?

Post autor: nina_ky » 14 wrz 2016 13:43

Telewizory w internecie są dużo tańsze. Więc ja bym zamawiała.

klaudia.ko

Post autor: klaudia.ko » 15 wrz 2016 16:17

Ja akurat tv nie kupowałam przez internet, ale właściwie całą resztę sprzętów kupiłam w sklepie internetowym. Musiałam kupić wszystko (pralka, lodówka, piekarnik, indukcja, okap, zmywarka itp) i powiem, że ceny w sklepach internetowych są mniej więcej niższe o około 300 zł na jednym produkcie, więc oszczędność była całkiem spora :)

klara1

Post autor: klara1 » 05 lis 2016 22:20

Hm np ja ostatnio lukałam ceny na stronie w sieci od firmy rtv euro agd i były całkiem przyzwoite. Nie wiem jak w innych sklepach. Ja mam w zanadrzu kupienie telewizorka ale takiego malego do kanciapy ochroniarza. Może polecicie jakiś co by jeszcze prądu nie zżerał jak 100litrowy bojler ? Raz się tak na ciełam na giełdzie, że już nigdy tam nie kupie rtv...

Amelia

Post autor: Amelia » 14 lis 2016 09:29

Myślę że jak cena dobra to można kupić :)

anstazja01
Kontakt:

Post autor: anstazja01 » 14 lis 2016 13:12

ja zaryzykowałam w zeszłym roku- kupowaliśmy telewizor dla naszych pociech na gwiazdkę, towar przyszedł spakowany idealnie, wszystko było w jak najlepszym porządku wiec szczerze polecam taki zakup. w kwesti sprzętu jestem przekonana że nie należy się bać gorzej wygląda to z ciuchami które jakoś nigdy nie wyglądają tak samo jak na aukcji :)

Pelka

Post autor: Pelka » 15 lis 2016 00:38

Ja to właśnie tylko w sklepie internetowym chciałam kupić telewizor i tak zrobiłam. Zamówiłam na electro.pl i jeszcze dostawę miałam gratis. Dla mnie to o wiele wygodniejsze niż chodzenie i szukanie w sklepach stacjonarnych

Ramona34

Post autor: Ramona34 » 30 maja 2017 16:06

Oczywiście, że kupować, gwarancja jest jak w stacjonarnym.

garsonka

Post autor: garsonka » 06 lip 2017 10:59

W dzisiejszych czasach zakupy internetowe to żadna nowość. Zresztą trudni się temu dziwić, skoro w sieci znajdziemy lepszy wybór i korzystniejsze ceny, nawet w przypadku sprzętu rtv. Telewizor dobrej jakości i z wysokiej półki jakościowej, można znaleźć choćby na stronie homebook, gdzie znajdziecie szeroką porównywarkę cen oraz wskazanie sklepu w którym można go kupić w rozsądnej cenie.

Irma

Post autor: Irma » 10 sie 2017 16:39

a na jakie telewizory sie decydujecie? bo my tez myslimy obecnie z mezem o zakupie nowego. ogladalismy telewizory oled na https://hdtvpolska.com/samsung-q8c-test ... -hd-i-hdr/ i zastanawiamy sie czy sie na niego zdecydowac. podobno maja swietna jakosc obrazu, a wg mnie naprawde dobrze sie prezentuja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”