czy kupować telewizor w sklepie internetowym?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
rytmik9

Re: czy kupować telewizor w sklepie internetowym?

Post autor: rytmik9 » 09 maja 2016 15:22

Moim zdaniem kupowanie w sklepie internetowym elektroniki jest jednak dość ryzykowne. Nigdy nie wiadomo, czy dany egzemplarz nie stał akurat na jakiejś wystawie czy coś w ten deseń. Czujność powinny wzbudzić głównie niskie ceny tego typu sprzętu. Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek. Wówczas będzie dobrze :)
Nie daj się omamić...

sonecko

Post autor: sonecko » 10 maja 2016 10:57

Pewnie! Dlaczego nie :)

samba45

Post autor: samba45 » 26 cze 2016 22:27

to na pewno zależy od tego w jakim dokładnie sklepie internetowym chcemy robić zakupy. telewizory Samsung bez cienia zawahania zamówiłabym na pewno w sklepsamsung.pl to sklep oficjalny, nie ma możliwości żeby coś poszło nie tak, a do tego sporo korzyści z takich zakupów - możliwość dłuższej gwarancji, pewność co do jakości i darmowa dostawa. Kupowałam w ten sposób telefon, na drugi dzień miałam w domu.

amelka

Post autor: amelka » 30 cze 2016 23:06

Nie wiem czy zdecydowalaby się na zakup telewizora przez internet...
Na twoim miejscu pobrałabym aplikację ze zniżkami i promocjami - qpony.pl i w niej poszukała jakiegoś dobrego telewizora.
Z tego co wiem są w niej promocje zarówno ze sklepow internetowych jak i stacjonarnych.

arlett

Post autor: arlett » 14 lip 2016 08:58

Ja kupowałam nie raz sprzęt rtv i agd przez internet i nie żałuję. Grunt to kupować w zaufanym sklepie.
Do telewizora warto od razu zamówić kabel HDMI. Z tego co wiem są bardzo trwałe i można je zamontować w ścianie. Poza tym ceny są ok. Nie kupuj najtańszego kabla bo z nimi różnie bywa.

Marta38

Post autor: Marta38 » 25 sie 2016 10:01

Myślę, że to dobry pomysł. Skoro można kupić ten sam sprzęt taniej, to przecież jest to dobry wybór. Najlepiej zastanów się nad tym po przejrzeniu sklepów takich jak abcelektro.pl, bo w nich masz bardzo atrakcyjne ceny i szeroki asortyment. Na pewno Cię to zainteresuje.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 31 sie 2016 10:48

Kupiłem taki telewizor i jestem zadowolony było znacznie taniej. Zresztą w tej chwili telewizory się nie psuja tak jak dawniej i działają bezawaryjnie całe lata, więc nie miałem żadnych obaw co do gwarancji.
Biznes

garsonka

Post autor: garsonka » 31 sie 2016 22:30

pewnie, przecież to dokładnie to samo co w stacjonarnych.

Ela1595

Post autor: Ela1595 » 14 wrz 2016 09:21

Ja dokonywałam zakupu sprzętu RTV już dwukrotnie w sklepach internetowych. Co prawda czasem ze względu na gabaryty tego typu produktów, przesyłka może więcej kosztować. Ale obecnych czasach zakupy przez internet są powszechnością, najważniejsze to kupować w zaufanym sklepie. Ostatnim moim zakupem był TV Kernau.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 14 wrz 2016 10:20

Obecnie takie zakupy nie są już tak ryzykowne jak kiedyś i jak ktoś chce, to oczywiście może. Ja lubie jednak zajść do sklepu i popytać się sprzedawców o konkretny interesujący mnie produkt, dzięki czemu przy okazji czegoś się dowiaduje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”