Dobry psycholog

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kmicicowa

Dobry psycholog

Post autor: kmicicowa » 20 lip 2015 10:54

Szukałam dobrego psychologa żeby poradzić sobie z moimi problemami, koleżanka poleciła mi, poradnię we Wrocławiu, skorzystałam z porad psychologa pani Izabeli Boryczka i jestem bardzo zadowolona.

Yerna

Re: Dobry psycholog

Post autor: Yerna » 20 lip 2015 12:46

kmicicowa pisze:Szukałam dobrego psychologa żeby poradzić sobie z moimi problemami, koleżanka poleciła mi, poradnię we Wrocławiu , skorzystałam z porad psychologa pani Izabeli Boryczka i jestem bardzo zadowolona.
Co możesz napisać o cenach?

patelniak

Post autor: patelniak » 22 lip 2015 21:29

Ja kiedys poszłam do psychologa ale tylko mnei denerwował swoimi pytaniami, które jak miałam wrażenie, nie mają nic wspólnego z problemem z jakim się zgłosilam. W końcu przestałam do niego chodzić i tak to wyglądało:( Nie pomogło, sama się trochę podenerwowałam na siebie, trochę na niego i tak jakoś stlumiłam w sobie różne problemy ale niedawno jakoś wróciły. Na szczęście od ponad roku czytam regularnie destrudo.pl i zawsze jak mam jakiś problem to szukam tam rozwiązania - to lepsze niż ten psycholog od siedmiu boleści:)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 13 sie 2015 09:54

Ja kiedyś byłam w pracowni psychoterapii i rozwoju osobistego - strefa-zycia.pl . Uważam, że jest to bardzo dobra psychoterapeutka. Poradnia znajduje się w Katowicach, więc osoby z okolic mogą umówić się tutaj na wizytę.

Fraxxtar

Post autor: Fraxxtar » 13 sie 2015 11:25

Dobrego psychologa ze święcą szukać. Zazwyczaj biora pieniądze za nic.

karinapal

Post autor: karinapal » 29 wrz 2015 14:04

Dobry psycholog zauważył u dziecko mojej znajomej dosyć dziwne zachowanie. Polecił jej diagnozę ADHD przez Moxo-ADHD. Okazało się, że psycholog miał rację i test to potwierdził. Teraz można dobrać odpowiednią terapię dla dziecka i zacząć mu pomagać.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 06 lis 2015 13:49

Osobiście jeszcze nigdy nie korzystałam z pomocy psychologa!
Natomiast zastanawiam się jak pomóc znajomej, która jest niepełnosprawna i chce wrócić do normalności. Czy zaproponowanie jej tego typu fundacji będzie nie etyczne?
Z góry dzięki za poradę :-)

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 16 lis 2015 15:37

Ja tam nie mialam problemy ze znalezieniem dobrego psychologa. Koleżanka poleciła mi ta poradnię i nie zawiodłam się. Bardzo nam pani psycholog pomogła, dzięki niej nasz rodzina na nowo zaczeła ze soba rozmawiać a moje relacje z mężem bardzo się poprawiły. Dodatkowo zaleciła nam wizytę u seksuologa.

aga77

Post autor: aga77 » 30 lip 2016 00:06

Na pewno warto sprawdzić ofertę tej kliniki psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Zatrudniają tam wielu specjalistów z doświadczeniem, którzy spotkali się już z różnymi przypadkami. Dzięki temu możemy mieć pewność, że uzyskamy tam naprawdę fachową i rzetelną pomoc.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 08 gru 2016 09:30

Akurat jeśli chodzi o Poznań, to wybór dobrych psychologów jest całkiem spory. Ja myślę, że najbezpieczniej jest po prostu polegać po psychologach, którzy są nam polecani przez innych. Ja na przykład słyszałem pozytywne opinie na temat psychoterapeuty Jakuba Bętkowskiego, który szczególnie specjalizuje się w leczeniu borderline i anoreksji. Podoba mi się u niego to, że bardzo dba o poufność, dzięki czemu śmiało można się do niego udać, nie obawiając się o nic.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”