Jak sprawnie wynająć salę konferencyjną?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
laptopczyca

Jak sprawnie wynająć salę konferencyjną?

Post autor: laptopczyca » 27 lip 2015 19:41

Hejka ;) Czy macie może jakiś patent na szybkie i sprawne rezerwacje sal konferencyjnych? Co byście powiedzieli np. o takim systemie? https://www.salerezerwacje.pl/ Mieliście z nim może styczność?
To, co za nami, i to, co przed nami, niewiele znaczy w porównaniu z tym, co tkwi w nas.

gosh

Re: Jak sprawnie wynająć salę konferencyjną?

Post autor: gosh » 31 lip 2015 13:11

Ooo, to świetny pomysł!

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 16 maja 2016 08:14

Gdy rezerwowałam salę konferencyjną przy wyborze kierowałam się głównie opiniami, jest bardzo dużo ciekawych obiektów, że nie wiedziałam na który się zdecydować.

arlett

Post autor: arlett » 16 maja 2016 16:29

Najlepiej szukać ofert przez internet - ja tak robię. Ostatnio znalazłam sale konferencyjne w zakopanem i zastanawiam sie nad wynajęciem sali.
Planuję konferencję na lipiec i chcę mieć zawczasu wszystko dopięte na ostatni guzik. Miała być konferencja w mieście ale uważam, że wyjazdowe są o wiele ciekawsze.

aleksm

Post autor: aleksm » 20 maja 2016 13:32

duzo hoteli oferuje teraz oferuje sale konferencyjne, dobre warunki sa w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej na przykład, maja dużą sale, pełne wyposażenie i dobry catering :D

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 25 maja 2016 09:24

Tu znalazłam fajną stronę prokonferencje.pl. Jeśli planujecie organizację konferencji w Warszawie, to można tam znaleźć sale konferencyjne i różne firmy z branży MICE (catering, tłumacze itd.). Na stronie jest też Poradnik Organizatora, bardzo przydatny, jakby ktoś dopiero stawiał pierwsze kroki w organizacji konferencji :)

amelka

Post autor: amelka » 26 cze 2016 15:51

Ja zawsze szukam sal konferencyjnych w internecie.
Ostatnio w oko wpadła mi sala konferencyjna w Łodzi i nie wiem czy jej nie wynajmę na sierpień. Jest dość duża i bardzo dobrze wyposażona. Wydaje mi się, że świetnie się sprawdzi.

biedroska

Post autor: biedroska » 30 cze 2016 10:42

ja bardziej tradycyjnie, wybieram miejsce gdzie chcę zorganizować wydarzenie i kontaktuję się z nimi w sprawie rezerwacji, nie jest to jakieś uciążliwe :) ostatnio robiłam konferencję w Hotelu Lubicz w Ustce i świetnie to wypadło, mają bardzo dobrze przygotowane zaplecze konferencyjne, świetne jedzenie no i nadmorski klimat zdecydowanie robią swoje

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 30 sie 2016 15:37

Ja polecam sale konferencyjne nad morzem w Dolinie Charlotty, rewelacyjne, niesamowicie malownicze miejsce, według mnie idealne na różnego rodzaju konferencje, poza tym bez problemu można wynająć tam sale, która będzie idealnie odpowiadać potrzebom konferencji.

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 28 paź 2016 17:52

Bardzo dobre sale mają w hotelu Campoverde. Byłam tam na podsumowaniu roku w naszej firmie. Szef zaprosił wszystkich, krótko przedstawił wyniki, a potem odbyła się impreza integracyjna. Bardzo przyjemne miejsce, będę tam chciała wrócić z mężem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”