Biznesmama na wakacjach :)

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kinga2

Re: Biznesmama na wakacjach :)

Post autor: kinga2 » 21 kwie 2016 21:49

Z mężem stwierdziliśmy , że w tym roku jedziemy nad morze do Łeby. Wydmy, park dinozaurów, ładna plaża - atrakcji tam mnóstwo. Wczoraj wszystko już dopięłam na ostatni guzik i zarezerwowałam pokoje w ośrodku Kacze stawy. Super lokalizacja, nowoczesny ośrodek. Do dyspozycji basen, plac zabaw. Mam tylko nadzieję, że pogoda w lipcu będzie ładna.

Coldi

Post autor: Coldi » 23 kwie 2016 17:21

Ojj jak ja uwielbiam wyjazdy, a czasem brakuje na nie czasu.
Jak wyjeżdżam to całą rodziną uwielbiam takie wypady.
Ostatnio też myślałam o zakupie Opasek NIEZGUBKA na rękę dla dzieci, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo.

malutka15

Post autor: malutka15 » 25 kwie 2016 11:42

Polecam wynająć kamping. To niesamowita przygoda. Można codziennie być w innym miejscu i nie martwić się o nocleg.

contest30

Post autor: contest30 » 25 kwie 2016 14:45

ZAPRASZAMY NA KONKURS na stylizację lat '90

Gabriella wpadła do wehikułu czasu i przeniosła się… do lat 90!
Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym prosimy Was o pokazanie nam swoich stylizacji w tamtym stylu!

Polub nasz fanpage na facebook GabriellaPoland, wejdź do aplikacji i pokaż nam swoje zdjęcie ze stylizacją w stylu lat '90 !
Zapraszamy do zabawy !

Do wygrania:
I miejsce: Skuter
Pozostałe nagrody: pięć stylowych rowerów, 10 voucherów do SPA, 10 zestawów rajstop Gabriella.

Konkurs trwa do 30 kwietnia 2016 roku.
Więcej informacji na stronie: bit.ly

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 04 maja 2016 17:26

Zdecydowanie Łeba, to wspaniała miejscowość, dlatego my z rodziną również w tym roku się tam wybieramy i polecam taki wyjazd każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany , gdzie jechać latem, tym bardziej, że w Łebie jest cała masa dobrych miejsc noclegowych, które są naprawdę w niskich cenach, w porównaniu do chociażby Kołobrzegu.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 05 maja 2016 08:26

Ja wybieram się na Cypr. I nie mogę doczekać się tego wylegiwania na plaży.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 17 maja 2016 23:11

Dla mnie wypoczynek jest rodzinny i tylko w Polsce. Mam ulubione swoje miejsce - Wisła oraz pensjonat leżący w cichej okolicy kilkaset metrów od centrum. Piękne okolice do spacerów, wiele miejsc do zwiedzania. Stamtąd zawsze wracamy wypoczęci i naładowani pozytywnie na kolejne miesiące.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 18 maja 2016 10:18

Wszystkim biznes mamom polecam książki idealna lektura na wakacje, przez ten czasem będziemy mogły zdobyć cenne informacje jak stać się osobą bardziej przedsiębiorczą. Możecie mi podesłać jakieś ciekawe tytuły związane z prowadzeniem biznesu które znacie?

RenuJi

Post autor: RenuJi » 18 maja 2016 19:43

Ja muszę przyznać szczerze, że lubię spędzać aktywnie wakacje, ale często nie mam czasu na urlop, wobec czego staram się wygospodarować przynajmniej godzinkę dziennie na czytanie i obecnie na tych moich "małych wakacjach" pochłaniam świetną książkę Życie i zdrowie masz tylko jedno. Powiem Wam, że uświadamia mi ona, jak wiele błędów popełniam zarówno w życiu prywatnym i zawodowym, a dodatkowo wychodzi na to, że w ogóle nie staram się dbać o swoje zdrowie. Warto przeczytać ta pozycję, daje do myślenia:)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 21 maja 2016 19:33

Wydaje mi się, że fajnie może się zapowiadać wyjazd w góry :) Ja osobiście ostatnio znalazłam świetne noclegi na Podhalu i właśnie tam planuję urlop w sierpniu. Ale ja wolę góry od morza więc co kto lubi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”