Automatyka przemysłowa - skąd brać zlecenia?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Andruut

Automatyka przemysłowa - skąd brać zlecenia?

Post autor: Andruut » 23 wrz 2015 19:09

Witam serdecznie :) Czy moglibyście mi poradzić w kwestii ogłoszeń związanych z automatyką przemysłową? Ja znam tylko taki portal maszyny-online.pl. Znacie może jeszcze coś warte go polecenia?

gosh

Re: Automatyka przemysłowa - skąd brać zlecenia?

Post autor: gosh » 24 wrz 2015 20:23

Na Olx też się ludzie ogłaszają.

vikav

Post autor: vikav » 01 paź 2017 22:28

Można szukać tez bezpośrednio na stronach firm.
Firma rk stal gdańsk zajmuje się prefabrykacją stali, można im także zlecić usługi cięcia woda.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 15 lut 2018 08:53

Z kolei, jeśli interesowałyby Cię elementy z zakresu automatyki przemysłowej to serdecznie zachęcam zainteresować się ofertą od asc.waw.pl. To właśnie za ich sprawą udało mi się zaopatrzyć we wszelkie, niezbędne podzespoły ale również i elementy z zakresu ciepłownictwa i chłodnictwa. Niezwykle wysoka jakość która znacznie usprawnia pracę na terenie mojej hali. :)

Awatar użytkownika
kreoke

Post autor: kreoke » 16 lut 2018 10:08

Możesz ogłaszać się na przykład na takich portalach jak OLX , Gumtree itd . Możesz też po prostu wysyłać zgłoszenia do firm i przedstawić im swoją ofertę - jeśli będzie ona korzystna to na pewno się odezwą

karolina1918

Post autor: karolina1918 » 06 mar 2018 19:29

Jeśli będziesz potrzebować jakichś elementów automatyzacji to zajrzyj na stronę: aircom.ucoz.pl. Znajdziesz tam dużo przydatnych informacji o firmie zajmującej się automatyką i pneumatyką.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 30 kwie 2018 17:25

Jeśli będziesz dobrze wykonywał swoją pracę, to klienci sami się do Ciebie zgłoszą :) My właśnie tak mieliśmy. Prowadzę razem z bratem przedsiębiorstwo obsługi technicznej i nasi klienci zawsze są zadowoleni z towarów, jakie im dostarczamy. Nasz sekret tkwi po prostu w bardzo dobrych materiałach :) Dzięki temu mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Rzepa

Post autor: Rzepa » 29 maja 2018 14:39

Jednak ze swojej strony wracając do głównego wątku chciałam polecić firmę Stercontrol ! Specjalizują się oni własnie w automatyce przemysłowej, a ja z doświadczenia wiem, że naprawdę są godni polecenia ! Ostatnio na przykład zakupiłem za ich pośrednictwem produkt. Jak dla mnie to naprawdę bardzo dobra okazja na przyśpieszenie oraz ulepszenie działania firmy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”