Nauka języka angielskiego

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
agrafka13

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: agrafka13 » 10 sty 2018 16:46

Dziś znajomość języka obcego to podstawa. Dlatego warto korzystać z takich ofert. Bez znajomości chociażby zasad języka coraz trudniej o pracę. A w zależności od podstaw pogłębicie swoją wiedzę i umiejętności. Opłaty w zależności od ilości wybranych godzin nauki. Jak i od tego jakie szkolenia wybierzemy indywidualne cy biznesowe.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 15 kwie 2018 21:13

Prawda jest taka, że dobre kursy językowe wcale nie kosztują dużo - wydatek kilkuset złotych za semestr gdzie 2-3 semestry powinny wystarczyć, aby móc się płynnie porozumiewać. Do tego jak wybierzecie dobrą szkołę, w której przygotowują pod egzaminy możecie sobie spokojnie przystąpić do niego i zakończyć naukę z certyfikatem znajomości, podczas niektórych rozmów kwalifikacyjnych taki dokument może się przydać. Co do szkoły TFLS jest bardzo wysoko oceniana w różnego rodzaju rankingach dotyczących szkół Warszawskich więc na pewno warto.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 01 cze 2018 12:57

Ciekawi mnie jakie macie sposoby, żeby pomóc osobom starszym w nauce języka. Nowe hobby pobudza pracę mózgu, poprawia samopoczucie, a nowy język to zawsze nowe możliwości. Znajoma nauczycielka pokazała mi wpis https://blogseniora.pl/jak-uczyc-sie-je ... lym-wieku/ znacie jeszcze inne sposoby? Miło jest widzieć szczęście osoby starszej, która poznaje coś dotąd niedostępnego.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 17 cze 2018 16:26

Rzeczywiście macie sporo racji pisząc, że język angielski jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie, ja jednak jestem zdania, że dobrze jest mimo wszystko znać podstawy języka kraju, w którym się znajdujemy dlatego dla osób z poza granic Polski polecam zajrzeć na stronę http://gadano.pl/pl . Jest to szkoła języka polskiego w Warszawie, z którą miało do czynienia wiele moich znajomych, nie trafiłam jeszcze na żadne złe komentarze więc musza tam pracować naprawdę profesjonaliści.

lana52

Post autor: lana52 » 23 cze 2018 19:22

Niedobór szkodzi, nadmiar jak widać też nie sprzyja, bo usiłując znaleźć dla siebie jakąś dobrą szkołę językową w stolicy przebieram w ofertach i nie mogę się zdecydować, która faktycznie jest cokolwiek warta. Spośród tych, które najbardziej mnie zainteresowały typuję tę https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/warszawa bo mają w ofercie takie zajęcia o jakie mi dokładnie chodzi. Jeśli ktoś też szuka podobnego miejsca to można sobie zerknąć. Dziś angielski to jednak podstawa normalnego funkcjonowania we współczesnym świecie zwłaszcza jeśli żyje się na co dzień w takim mieście jak Warszawa. Jak myślicie? Czy taka nauka naprawdę jest efektywna?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”